Дніпро відзначає День Української Державності
15 липня у Дніпрі до пам’ятника молодому Тарасові Шевченку поклали квіти з нагоди Дня Української Державності. В урочистостях взяв участь заступник міського голови Костянтин Цепенніков та представники Молодіжної ради Дніпра.
«Не лише сьогодні, а й щодня — ми повинні пам’ятати, якою ціною нам сьогодні вдається зберігати нашу державність. Те, що ми виборюємо нашу державність і незалежність, підтверджує, що Україна як держава — відбулася. Вдячні нашим Збройним Силам України, які боронять нашу країну», — сказав Костянтин Цепенніков.
Членкиня Молодіжної ради Дніпра Анастасія Білан додала:
«Покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку у сьогоднішнє державне свято для мене означає культурні основи цієї державності. Україна постійно бореться за те, аби її мати, бути незалежною. Сьогодні за це ми дякуємо нашим захисникам».
Читайте також: У День Української Державності молодь Дніпра провела акцію на вшанування пам’яті загиблих воїнів
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2qr8lkm10le10od1gmlbp11bsdae-1-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2qr8lkm1mm91h4i1t2pvu010enac-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2qr8lkm1tpus6p1hoi9am1j6aa-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/07/o_1i2qr8lkmgf6amveu3152h14jaa7-900x675.jpg)