Дніпро відзначає День Державного прапора
Зранку 23 серпня у середмісті Дніпра провели урочисту церемонію вшанування Державного прапора України. Через повномасштабне вторгнення росії та особливу загрозу з боку країни-агресорки у святкові для України дні жодних масових заходів у місті не буде.
«Та ми не боїмося російської федерації. Ми поруч одне з одним і допомагаємо одне одному. Керівництво міста та області — всі на робочих місцях», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов. Він також привітав усіх дніпрян із Днем Державного прапора і закликав підтримувати ЗСУ.
«Наш прапор майорітиме в усіх куточках нашої України — зокрема й у тих, що зараз тимчасово окуповані. Слава Україні, слава ЗСУ і слава нашим громадянам, які сьогодні роблять все, аби країна перемогла!» — додав голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
Біля флагштоку з одним із найбільших прапорів України влаштували стислий офіційний захід. Говорили про історичний шлях українського стягу і наближення Перемоги України. Полеглих українських захисників і загиблих від російської агресії мирних мешканців тут вшанували хвилиною навчання.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gb4r26ea11o417u2o5o1bbfbh365-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gb4r1kooemhl9m17ekjm410gh49-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gb4r0tlv3q1ro91ltf1aju4ll3b-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/o_1gb4r0h1d1cjv1n6h1ivmdb31jia28-1013x675.jpg)