Дніпро відзначає 78-му річницю визволення України від фашистських загарбників
Дніпро відзначає День визволення України від фашистських загарбників. З нагоди пам’ятної дати представники керівництва міста та області поклали квіти до монумента «Вічна слава». Загиблих вшанували хвилиною мовчання, повідомляють у міськраді.
«Сьогодні ми з вами покладаємо квіти всім героям Другої світової війни. Ми шануємо кожного, хто тоді відстояв мир і бореться за мир у нашій країні сьогодні. На жаль, з кожним роком ветеранів Другої світової стає усе менше. На сьогодні у Дніпрі їх залишилось 105. Місто не забуває про них: ми виплачуємо матеріальну допомогу, допомагаємо з ремонтом осель, з пільгами на оплату комунальних послуг, відправляємо на оздоровлення. Місто пам’ятає кожного», – зазначив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.
Читайте також: Наталія Бабаченко: ” Наші енергетики – справжні герої”
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1ggf84to416i6sqkdqm1sapjfpnh.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1ggf84to4pau1i4fqb176d1fe8nl-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1ggf84to41m381iai116t191n1qi3nn-1009x675.jpg)