Дніпрянин став призером чемпіонату Європи з більярдного спорту
Микола Мороз здобув бронзову медаль на юніорському Чемпіонаті Європи з пулу 2022, який проходить у болгарському місті Петрич. Про це повідомляє гуманітарний департамент Дніпровської міськради.
Дніпрянин, який є вихованцем міської дитячо-юнацької спортивної школи з технічних та прикладних видів спорту, виборов бронзу в дисципліні 14+1 (Straight pool) чемпіонату Dynamic Billard European Championships Youth 2022 Petrich.
Читайте також: У Дніпрі погасили четверту патріотичну поштову марку Укрпошти
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/296045973_1691884524522994_1707582999590871950_n-555x675.jpg)