Дніпрянин посів перше місце на Чемпіонаті Європи з дзюдо серед кадетів
З 23 по 26 червня в хорватському Поречі проходив особистий і командний Чемпіонат Європи з дзюдо серед кадетів. Участь в змаганнях взяли 420 спортсменів із 40 країн світу. «Золото» особистого турніру та «золото» в розділі змішані команди у складі збірної здобув дніпрянин Крістіан Хохлов у вазі +90 кг.
Крістіан вперше став володарем титулу найсильнішого дзюдоїста-кадета Європи. «Золото» змішаної командної континентальної кадетської першості ще у одного дніпрянина – Івана Чернишенко.
Загалом українські спортсмени вибороли протягом трьох днів 7️ нагород: 2️ золоті та 5️ бронзових. Це четвертий результат серед 40 команд-учасниць.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/img_2110-761x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/img_2124.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/img_2129-1013x675.jpg)