Дніпряни заборгували 227 млн грн за вивіз сміття
Вулиці Гомоненка, Суміжна, Мирна та провулки Синявського, Студентський – мешканці цих адрес поскаржились до департаменту екологічної політики на вивіз сміття.
«Ми вже сьогодні відвідали декілька точок, які в нас були відмічені за зверненнями громадян. Прослідкували, як прибирається сміття. Виїхали чітко за графіком сміттєвоза, відхилень від нього не виявлено. Сміття з наповнених баків забрали, контейнери залишились порожні. Проте, проблеми все ж таки залишаються. Це брак кадрів та сезонне збільшення сміття, що вже починається разом з новорічними святами. До того ж маємо 227 млн. грн заборгованості за вивіз сміття», – прокоментував заступник директора – начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Ярослав Крисько, який 24 грудня чергує по місту.
На лінії ТОВ «Екологія-Д», яке відповідає за вивіз сміття у Дніпрі, працюють близько 30 сміттєвозів і 10 бригад для вивезення негабариту. Встановлено 27 контейнерів великої ємності для ТБО, в особливості для великогабаритних відходів. Також здійснюються заходи щодо вирішення проблеми стихійних сміттєзвалищ на території міста.
Нагадуємо, що заключити договір з офіційним перевізником можна в абонентських відділах за наступними адресами: Запорізьке шосе, 68, вул. Набережна Заводська, 91-Б, просп. Дмитра Яворницького, 88-А, вул. Володимира Мономаха, 10, вул. Театральна, 5, вул. Івана Багряного, 19, пров. Крушельницької, 1.
Також черговий перевірив Пункт незламності у КПНЗ «Центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» ДМР за адресою: вул. Юлії Залюбовської, 7.
«Він розрахований на 150 осіб. Крім того, сюди можуть приходити люди з домашніми улюбленцями, для цього у Пункті є окрема зона. Пункт незламності забезпечений всім необхідним: є 44 розетки та 67 зарядних пристроїв (кабелі, павербанки в тому числі). У випадку відключення світла електроенергію забезпечить генератор. Можна зігрітися як обігрівачами, так і гарячими напоями. Також є пункт матері і дитини, дитяча кімната та ігрова зона з всім необхідним для дітей. Наявний достатній запас питної води і велика аптечка. У цілому, пункт відповідає усім нормам та забезпечений усім необхідним для комфортного перебування у непередбачуваних ситуаціях», – наголосив Ярослав Крисько.
Читайте також: У Дніпрі групу підлітків підозрюють у вбивстві та інших жорстоких злочинах
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm96791vit10lf1mabb901c2tu0-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm9679n5hepb14dt1d8ik71tv-1200x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm96791nv61148rtoh1l16l3tu-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm967818rj189hfaa1ug3pt7tr-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm967819sj2erc32ksb2tq-901x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm96781rfrls91tqqjeh1fh8tp-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm96781gqmo9a164h7221669to-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm9678kuo1pfo1v4ejvh1fbatm-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm96781tsor7sm0jck816eatl-1200x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hidm967840fc9j6jh1kvb5rrtj-1200x675.jpeg)