Дніпряни вибороли 5 медалей на Чемпіонаті України з вітрильного спорту
У селі Залужжя в Яворівському районі Львівщини з 12 по 17 вересня проходив Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків та молоді. Яхтсмени з Дніпра вибороли 5 медалей:
1 місце — Арина Дуже
3 місце — Ярослава Свободен
3 місце — Андрій Рильський
3 місце — Олександра Герасименко
3 місце — Анастасія Герасименко
Серед призерів — вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних та веслувальних видів спорту: Дуже Арина, Свободен Ярослава, Рильський Андрій та Герасименко Олександра.
Читайте також: На Дніпропетровщині визначили кращу студентську команду з волейболу
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hau5vbjb1t01mc419hq67q1jed2v5-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hau5vbjb3dd176pumr1sde169b2v3-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/o_1hau5vbjbofb17sm181cgi1add2v4-900x675.jpeg)