Дніпряни вибороли 3 золоті та 2 срібні медалі на Кубку України з бразильського джиу-джитсу
5 листопада в Києві відбувся Кубок України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINIAN CUP Brazilian JIU JITSU». У змаганнях взяли участь 600 борців. Двоє вихованців та тренер ДЮСШ № 7 відділення ММА вибороли 3 золоті та 2 срібні медалі: два золота – Кіра Волященко, два срібла – Ігнат Волященко та одне золото – Микита Безгінов (тренер відділення ММА).
Читайте також: Спортсмени з Дніпра — переможці та призери Чемпіонату Європи з карате
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gh94mk8b6k91pud1vip1r5ag8l1g-540x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gh94mk8b1f6ju0s15fm183k1m8k1f-506x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gh94mk8b1aid156480svqr3t61e-675x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gh94mk8bl0n14o91ccti2t109a1d-884x675.jpeg)