Дніпряни у складі збірної області перемогли на чемпіонаті України з кульової стрільби
У Львові пройшов Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби (пневматична зброя) серед спортсменів 2004 р.н. та молодше. Команда Дніпропетровської області у складі 12 спортсменів посіла перше місце в загальному заліку. До складу збірної увійшли й 10 вихованців СДЮСШОР № 1, повідомляю пресслужба міськради.
В особистому заліку Шпилева Яніна у вправі ГП-6 отримала золоту медаль, а дві срібні нагороди здобули Мартинов Іван у вправі ПП-3 та ПП mix та Безносова Єлізавета у вправі ПП-3 mix.
У командному заліку золото отримали Мартинов Іван та Ганжа Олексій, срібло – Шпилева Яніна, Шейніна Марія та Вайчекаускас Анна, а бронзу – Безносова Єлізавета та Мамась Мілана.
Читайте також: Попри воєнний стан, рівень злочинності у Дніпрі знижується
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1ghr3idkk1iuems2kajf8bu501l.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1ghr3idkk1uk1l45dd31ro75o61n.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/t4tvbjh15ucbupxpmlho-1.jpg)