Дніпряни Дмитро Лебідь та Олег Фесенко — бронзові призери змагань на Кубок Європи з дзюдо серед кадетів
У Шаморіні закінчилися змагання на Кубок Європи з дзюдо серед кадетів (спортсменів не старше 18 років). У змаганнях взяли участь 527 хлопців та дівчат із 21 країни. Два дніпровські спортсмени стали бронзовими призерами:
– Дмитро Лебідь у ваговій категорії 90 кг. Спортсмен провів чотири сутички, в трьох із них переміг.
– Олег Фесенко у ваговій категорії 90 + кг. Це перша нагорода в кар’єрі Олега, привезена з офіційних міжнародних змагань.
Загалом збірна команда України з дзюдо U18 стала найкращою командою на змаганнях на Кубок Європи та виборола 5 золотих, 3 срібні та 6 бронзових нагород. Вітаємо із високими результатами!
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hq7jt3m1b8vqbc104fhosa981oc-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hq7jt3m1ki9sb7vkkt3ckq81od-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hq7jt3m11jk015401l5o1qbh198m1oe-450x675.jpg)