Дніпрянку Ярославу Магучіх номінували на найкращу спортсменку Європи
Європейська асоціація легкої атлетики номінувала дніпрянку Ярославу Магучіх на найкращу спортсменку березня. Про це йдеться в повідомленні пресслужби організації.
Напередодні Магучіх на чемпіонаті світу з легкої атлетики здобула золоту медаль у змаганнях зі стрибків у висоту.
Крім українки, на це звання претендують спортсменки з Португалії, Швейцарії та Сербії. Проголосувати за Магучіх можна у соцмережах асоціації, залишивши у коментарях до допису хештег #Mahuchikh.
![May be an image of 4 people and text](https://scontent.fdnk2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/277676962_1037525366883388_4173744341040781549_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=JNRFEG402UwAX-nJx5w&_nc_ht=scontent.fdnk2-1.fna&oh=00_AT-iWKg-OtsnQCbtHsl6Mh2d0zaU1OaW4BZqpQIzzpwq-g&oe=62547157)