Дніпрянка здобула чергову медаль на Дефлімпійських іграх у Бразилії
Дніпряни продовжують виступ на Дефлімпійських іграх у Бразилії. Одна спортсменка в 11-й день змагань завоювала медаль, повідомляють у пресслужбі міськради.
Так, золото українській збірній принесла Віолета Ликова, вихованка СДЮСШОР №1 – (кульова стрільба, малокаліберна гвинтівка 50 м, стрільба з 3 позицій). На Дефлімпіаді-2021 Віолета вже виборола 3 золоті медалі та 1 бронзову.
Загалом за одинадцять змагальних днів національна дефлімпійська збірна України виборола 116 медалей: 51 золоту, 31 срібну та 34 бронзові.
Читайте також: Волонтери та студенти озеленюють сквери Дніпра
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-13_15-30-51-665x675.jpg)