Дніпрянка Руслана Булавіна стала срібною призеркою молодіжного Чемпіонату Європи з дзюдо
Дніпрянка Руслана Булавіна здобула «срібну» медаль на молодіжному Чемпіонаті Європи U23 з дзюдо, який проходив у столиці Боснії та Герцеговини. Про це повідомляє пресслужба Федерації дзюдо України.
У категорії понад 78 кг серед дівчат вона дійшла до фіналу. У протистоянні з турчанкою Гілат Озтурк, яка значно перевершує своїх суперниць за габаритами, Руслана нав’язала суперниці боротьбу, проте все ж таки, на жаль, пропустила два кидки, і тим самим завоювала срібну нагороду континентальної першості.
Читайте також: У Дніпрі проведуть екскурсію виставкою про Маріуполь
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/312817809_5564364566978949_267865343021492612_n-1-675x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/313414197_5564364556978950_8439251137751419881_n-675x675.jpg)