Дніпрянам нагадали про відповідальність за спалювання сухого листя та сміття
В інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради нагадали, що спалювання сухого листя та сміття передбачає адміністративну відповідальність.
Розмір штрафу для фізичних осіб становить від 340 грн до 1360 грн, для юридичних – від 850 грн до 1700 грн.
А підпал сухої трави під час дії воєнного стану прирівнюється до диверсії (ст. 113 Кримінального кодексу України) та карається ув’язненням від 10 до 15 років.
Читайте також: Готовність лікарень та амбулаторій Дніпра до роботи в осінньо-зимовий період.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/bd48054e5e5cf33453f28133fecfbf70.jpeg)