Дніпрян просять розрахуватися за воду повністю або укласти договір реструктуризації
Критична ситуація з боргами за водопостачання в АНД районі ставить під загрозу стабільність послуг для всього міста.
Дніпрянам продовжують невпинно нагадувати про своєчасну оплату послуг водопостачання. Сумарний борг — 775 млн грн, і він щодня зростає. Тільки мешканці Амур-Нижньодніпровського району завинили КП «Дніпроводоканал» понад 110 мільйонів.
«Результати перевірки абонентської служби АНД району чітко показали: проблема заборгованості залишається критичною. Ми розуміємо складність економічної ситуації, але несплата боргів ставить під загрозу стабільність водопостачання всього міста. Наше підприємство змушене вдатися до рішучих заходів, щоб забезпечити якість послуг для всіх дніпрян», – наголосив начальник інспекції з контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал» Сергій Ченчевич. Він сьогодні, 31 березня, чергує містом, тож закликав мешканців, у яких труднощі з оплатою, укладати договори на реструктуризацію. Цьогоріч в АНД районі уклали всього 10 таких договорів на загальну суму понад 200 тис. грн. Для отримання детальної консультації щодо умов реструктуризації споживачі можуть звернутися до районної абонентної служби.
На тих, хто взагалі не сплачує за воду, чекає суд або відключення водопостачання.
«Діючи в межах законодавства, ми вживаємо необхідних заходів для боротьби з боржниками: реструктуризація, судове стягнення боргу та відключення від послуг. Торік провели 41 відключення, а з початку 2025 року – 5. До юридичного відділу передано 18 пакетів документів на суму понад 1,1 млн грн для судового стягнення», – каже начальниця дільниці АНД району КП «Дніпроводоканал» Валентина Лебеденко.
І сьогодні від водопостачання відключили божників по вул. Береговій. Їхній борг перед підприємством — 31,5 тис. грн. Також і один із приватних будинків по вул. Поздовжній. Тут борг сягнув 63 тис. грн.
Відключення від водопостачання проводиться за чітким алгоритмом: спершу боржникам за 30 днів надсилають офіційне попередження. За відсутності відповіді від споживача спеціальна група припинення послуг абонентам-боржникам виїжджає на місце і відключає воду. Відновлення послуги можливе лише після повного погашення заборгованості та додаткової оплати за повторне підключення.
«Ми відключаємо боржників відповідно до всіх вимог. Робота бригади пройшла без проблем. Дякуємо тим, хто платить вчасно і не накопичує боргів. Це допомагає нам забезпечувати стабільне водопостачання», — зазначив Сергій Ченчевич.
Для укладання договору реструктуризації боргу споживач може звернутись як до абонентської служби КП «Дніпроводоканал», так і до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП». Адреси та телефони для консультацій за посиланням.
Читайте також: Васильківська громада Синельниківського району отримала комунальну техніку від Південної Кореї




