Дніпрян Іван Рудий — переможець та призер міжнародних змагань зі спортивної гімнастики
У Баку закінчилися міжнародні змагання серед збірних команд європейських країн зі спортивної гімнастики. Вихованець дніпровської міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту Іван Рудий виборов одразу 3 нагороди: золото у складі збірної команди, золото у вправах на кільцях та срібло — у вправах на кінь-махи.
Вітаємо із високими результатами!
Читайте також: Дніпровські спортсмени — переможці та призери міжнародного турніру з бадмінтону
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl82e3cvl618og1rldntbtav2ac-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/o_1hpl82e3c3rojb05evfev1ehf2ad-506x675.jpg)