Для безпеки малечі. У Дніпрі тривають ремонти аварійних дитмайданчиків
Пані Наталя з Дніпра з самого ранку на тренуванні — вона активна учасниця Університету третього віку (УТВ). Вже понад два роки щотижня вона займається Байлун Болом.
«Це дуже гарний та ефектний вид спорту. Мені дуже подобається. Він наповнює мене силою та енергією, хоча вправи у нас максимально плавні та граціозні. Я в УТВ взагалі з 2017 року і спробувала багато різноманітних спортивних занять, але Байлун Бол захопив мене з головою. Аби розслабитися, йду займатися з віялами, а щоб відпрацювати рівновагу — займаюся з ракеткою. З нею складніше, бо треба бути дуже зосередженою, особливо, коли тримаєш ракетку в лівій руці», — розповідає Наталія Величко.
Байлун Бол — це стародавнє китайське бойове мистецтво, адаптоване для реабілітації спортсменів та літніх людей після травм. Воно повністю безпечне та допомагає організму відновитися. Тренування з віялами сприяють плавності рухів та перенаправляють потоки енергії, допомагаючи досягти гармонії.
«Наші заняття спрямовані на омолодження та оздоровлення організму. Байлун Бол позитивно впливає на серцево-судинну систему, знижує тиск, покращує дихання, розвиває опорно-рухову систему, витягує хребет, покращує поставу, знижує ризик артрозу та остеохондрозу, а також зменшує стрес та депресію. Окрім того, вправи на координацію рухів є найкращою профілактикою Альцгеймера. Перераховувати позитивний вплив цього спорту можна ще довго, але я за те, щоб кожен спробував сам і відчув ці переваги на собі», — зазначила тренерка Олена Мартинова.
За словами директора департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради Артема Нідєлька, Байлун Бол у програмі УТВ введений з 2018 року. Спочатку тренування проводилися лише з ракетками, але згодом додали і заняття з віялами. Зараз вони проходять двічі на тиждень у парку Глоби.
Також Артем Нідєлько, який сьогодні є черговим по місту, перевірив хід ремонту дитячого майданчика на проспекті Слобожанському, 86.
Мешканці цього району звернулися до гарячої лінії міського голови з проханням відремонтувати майданчик, який був у занедбаному стані. Нині тривають роботи з підготовки основи під гумове покриття, а всі елементи майданчика демонтували для оновлення. Планується встановлення нового ігрового комплексу у вигляді корабля, гойдалок-балансирів та інших сучасних елементів.
Ремонтні роботи на майданчику мають завершитися протягом місяця. А на вул. Волинській, 7-А дітки вже граються на оновленому ігровому комплексі. Торік тут також оновили тренажерний майданчик, який користується популярністю серед підлітків та їхніх батьків. До кінця 2024 року у Дніпрі планується відремонтувати понад 70 дитячих та спортивних майданчиків. На цей момент вже оновлено майже 30 об’єктів.
Читайте також: У Дніпрі пройшов регіональний форум «Співпраця задля оновлення»