Діти військових з Дніпра оздоровлювались у таборі в мальовничих українських Карпатах
Коштом громади Дніпра діти захисників та захисниць провели два тижні у літньому таборі на заході України. У «Артек Прикарпаття» діти якісно харчувались, відвідували екскурсії, басейни, грали у спортивні та танцювальні ігри. Ініціатива з оздоровлення школярів в мальовничих українських Карпатах триватиме до кінця року.
До Дніпра повернулись діти військових віком від 7 до 17 років, які 2 тижні відпочивали на заході України.
«Були в цьому таборі, в «Артеку». Я дуже вражена ставленням до дітей — все було на найвищому рівні. Діти задоволені: телефонували щодня й розповідали, як їм там класно. Дуже смачно годували, чудове ставлення та супер вожаті. Зараз такий час, що ми не маємо можливості самостійно кудись поїхати так далеко й надовго, щоб оздоровити дітей, дати їм подихати свіжим повітрям і відпочити перед школою. Тому ми дуже вдячні за цю можливість — насправді вона звалилася просто з небес. Діти чудово відпочили, а ми змогли відпочити вдома. І, безумовно, будемо із задоволенням їздити ще», – кажуть дніпряни Наталія, Катерина та Єгор.
Школярі відвідували екскурсії, брали участь у спортивних іграх, флешмобах, знайшли нових друзів, а головне – набралися сил перед навчанням.
«Дуже добрі вожаті нам трапилися, було багато активностей на свіжому повітрі. Ми грали у волейбол, брали участь у численних флешмобах, навіть був театр тіней — він мені дуже сподобався. Я б дуже хотіла знову побачитися зі своїми друзями з табору, адже у нас був надзвичайно дружній загін», – зазначила Валерія Нечипір.
Діти захисників та захисниць отримали гідний відпочинок в українських Карпатах.
«Діти, які відпочивали, належать до категорії, батьки яких є учасниками бойових дій, а також до категорії, батьки яких, на жаль, загинули. Ця ініціатива буде продовжена до кінця 2025 року. Відповідно до запитів закладів освіти ми формуватимемо зміни. Кожна зміна триває 14 днів, тож усі діти зазначеної категорії зможуть відпочити до кінця цього року. Під час перебування у таборі діти мають можливість дистанційно продовжувати навчання в закладах освіти. Для цього їм надаються приміщення та доступ до Wi-Fi», – повідомила завідувачка сектору з питань життєдіяльності департаменту гуманітарної політики ДМР Марина Бойко.
Читайте також: Художники-воїни презентували свої роботи у Будинку мистецтв Дніпра