Де у Дніпрі виховують справжніх олімпійських чемпіонів
Сьогодні, 3 травня, чергова по місту Ксенія Сушко, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директорка департаменту гуманітарної політики, перевірила виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо реалізації програми розвитку спорту у місті Дніпро, а саме як проходить тренувальний процес у КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву №3» ДМР.
Спортивний напрям школи — легка атлетика: біг, стрибки, метання та багатоборство. Вона розвиває силу, швидкість, витривалість, спритність, тактичне мислення, спринтерські та вольові риси, гнучкість, координацію рухів, влучність.
Школа цілеспрямовано займається підготовкою кваліфікованих спортсменів – резерву для збірної команди України. Також вихованці закладу вдало виступають на міжнародних змаганнях, чемпіонатах Європи, світу та здобувають медалі різного ґатунку, що підтверджує вищу категорію та наданий статус «спеціалізованої» і «олімпійського резерву».
За час роботи колективом школи було підготовлено 30 майстрів спорту міжнародного класу, 104 майстри спорту. 5 вихованців закладу стали Заслуженими майстрами спорту України.
Від 1992 року 15 учнів та випускників школи відстоювали честь та гідність нашого міста і країни на Олімпійських Іграх.
Читайте також: Над Дніпропетровщиною сили ППО збили рідкісний дрон
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_14-40-36-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_14-40-56-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-03_14-41-14-901x675.jpg)