#ЧистийДніпро: вихованці закладу позашкілля «Лідер» разом з викладачами та батьками долучилися до загальноміської акції
До суботників, толок в рамках загальноміських акцій #ЧистийДніпро та #Дніпро_квітучий долучаються і заклади позашкільної освіти. Цього разу дитячо-молодіжний центр «Лідер» провів толоку, під час якої прибрали зелену зону неподалік оглядового майданчика на ж/м Сонячний.
«Організували толоку від дитячо-молодіжного центру «Лідер», до якої долучилися викладачі, керівники гуртків, вихованці разом зі своїми батьками. Прибирання поєднали зі святковою програмою. Таким чином виховуємо у підростаючого покоління екосвідомість, аби привчати дітей до чистоти довкілля», — підкреслила представниця департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Діана Нахутіна. Вихованка «Лідеру» Марія розповідає:
«Зібрали багато сміття. Приємно дивитися тепер на чисту зелену зону, де приємно буде усім гуляти. Усі гуртом повинні дбати про чисте довкілля».
Читайте також:
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0umi2emmh61v94196e1l3o1ucu3t-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0umi2emfd5186a1eul10a319v93m-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0umi2em14ns19ceuphitv1rsb3i-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0umi2emf7u16ga69r1aup1kk13h-1013x675.jpg)