Зараз в ефірі: Дивовижний Дніпро
Наживо

Субота, 23 Жовтня, 2021, 19:44:30

weather-icon
˚C

Чому Загід Краснов зник з рекламних бордів?

27.09.2021, 20:33
672

Депутати «Громадської сили» майже у повному складі не з’явилися на сесію, серед них і лідер партії – Загід Краснов. Дехто пов’язує їх відсутність з одноденним мітингом під прокуратурою, який вже назвали проплаченим. Проте, можливо, голова «Громадської сили» вирішував зовсім інші питання. Самого Загіда Краснова поменшало на рекламних площинах у місті, хоча саме їх політик експлуатував довгі роки. Як зараз очільник «Громсили» рятує свій аварійний бізнес – дивіться у спецрепортажі.

«Громадська Сила» не з’явилась на чергову сесію міськради майже повним складом – на «робочому місці» тільки Катерина Збарська. Де очільник партії Загід Краснов – невідомо. Враховуючи рішення останнього засідання міської комісії ТБНС, логічно припустити, що голова «Громсили» рятує рекламний бізнес, настільки важливий для Краснова, що політик не цурається кидати на амбразури однопартійок, щоб саботувати роботу комунальників.

Богдан Галенко, політолог: “Громадська сила, скажімо так, через своїх представників фактично мала монополію на розміщення інформації і реклами на білбордах і сітілайтах. Були такі часи. І це було сформовано за результатами виборів 2006-го року, коли Загід Краснов навіть мав певну нахабність називати себе «директором городского совета».

У 2006-2010 роках Загід Краснов, «директор міськради», мав тисячі білбордів в Дніпрі, здебільшого – для агітації за власну партію. Утримувати бізнес у правовому полі йому допомагало комунальне підприємство «Адміністративно-Технічне Управління» — «АТУ». Орган видавав рішення на розміщення рекламних конструкцій, акумулював орендні кошти, фактично слугував регулятором діяльності дніпровських рекламників. Останніх це часто не влаштовувало – підприємці скаржились на корупцію і «кумівство» у стінах підприємства.  

-КП у нас, получает 40%. Но, эта же услуга не является рекламной. Эта услуга другая, то есть это не услуга размещения рекламы на территории города. Я подозреваю, что эти деньги в бюджет города вообще не идут, а остаются на счетах КП. Мы видим то, что на сегодняшний день для того, чтобы получить дозвіл, надо в лучшем случае потратить час времени.
– А почему вы нас не можете пропустить?
– А я вас не знаю.

В штаті підприємства значилося 88 осіб. Порівняно із зарплатою інших комунальників, працівники КП «АТУ» отримували втричі більше. Власники рекламних бізнесів нерідко судилися з підприємством. Всі, окрім ООО «Алесан» і ООО «Альфа», афільованих до Загіда Краснова.
Виконком міськради і «АТУ» у той період не обмежував Загіда Геннадійовича у кількості дозволів на розміщення бордів — навіть у центрі Дніпра, де реклама заборонена. Опозиційні Краснову депутати у той період нерідко виражали протест.

“Если предприятие не является с отчетом и еще говорит, что не должно являться, то такой руководитель должен быть уволен. И у нас требования группы однозначное – руководителя уволить с занимаемой должности. Когда нас стыдится весь город, когда недополучают деньги в бюджет”.

Самопіар Краснова нерідко балансував між фактами і байками:  ось Загід Геннадійович у своїй рекламі імітує шпальти газети «Популярная» — «Популярка» Краснова.

Андрій Богатирьов, головний редактор газети «Популярная газета»: “Это клон. Клон нашей газеты. Люди использовали элементы товарного знака. Использовали элементы фирменного стиля. Выпустили нечто под названием «Популярка».

А ось «директор міськради» на перших сторінках  французької газети Le Monde, редакція якої, певно, ніколи і не чула про дніпровського політика.

Андрій Денисенко, громадський діяч: “Просто людей намагаються в самий примітивний спосіб заплутати. Хочу сказати, що це стиль Загіда Краснова”.

 У своїй інформаційній війні проти здорового глузду союзником Загіда Краснова стали фотошоп і брехня: політтехнологи голови «Громсили» не цурались вигадувати історії, як політик «зустрівся і вмовив», «прийшов і домігся», «збудував і врятував».
Свавілля припинилося у 2015 із обранням міським головою Дніпра Бориса Філатова. Вже у 2016 році КП «Адміністративно-Технічне Управління» ліквідували. Тоді, під час інвентаризації вже непрацюючого підприємства, його працівники навіть затіяли бійку — не хотіли прощатись із насидженими місцями.

Руслан Мороз, начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради: “При вивезенні оргтехніки було багато людей. Спортивної або неспортивної зовнішності вони були – я не знаю. Я бачив, як люди, які представлялися співробітниками КП «АТУ», кидалися на «Муніципальну варту». Наскільки я знаю, серйозно постраждалих немає”.

З 2016 року Загід Краснов втрачає політичну вагу у місті, своїх підлеглих по «АТУ» спробував протягнути за собою до обласної ради, в якій до сьогодні політик лобіює інтереси власного бізнесу. Сьогодні рекламну мережу Загіда Краснова представляють фірми «Сілл» і «Алесан», співвласниками яких є Краснов молодший, депутат обласної ради. Очолює «Алесан» Валентин Баско, відомий обвинуваченнями у фальсифікації виборів на користь Загіда Краснова. На той час секретар Дніпровського тервиборчкому замість того, щоб виконувати свої обов’язки, полишив робоче місце і поїхав підтримувати кандидата у мери Загіда Краснова до виборчкому АНД району.

– А чому ви зараз не там знаходитесь і працюєте, Пане Андрій?
– Я вибачаюсь, я зараз відповідаю не вам, я розмовляю. Якщо ви хочете записати якісь мої коментарі, щоб потім щось з ними зробити, мені це не потрібно.

Іще кілька фірм— «Тетраграмматон-7», «Сілл Аутдор», «Сілл РТ» — також у бізнес-орбіті “Громадської сили”. Організації володіють аварійними рекламними конструкціями, які в будь-який момент можуть впасти на голови дніпрянам. Та депутатів “Громсили”, які представляють інтереси Загіда Краснова, цей факт мало турбує: під часу демонтажу бордів вони всіма силами намагаються зупинити виконання законного рішення.

Коли депутатьскі обійми і погрози не працюють — збирається черговий мітинг.

Богдан Галенко, политолог: “Проплачені мітинги. Ми прекрасно розуміємо, що це комусь потрібно. І якщо комусь це потрібно, то за цим хтось стоїть. І якщо ми подивимось на мотивацію цих мітингів, на їх інтереси, то дуже часто кінцевими бенефіціарами цих мітингів є люди, які не мають безупречной репутації щодо законодавства України”.

У  рекламних фірм-одноденок регулярно змінюються хазяї. Ноунеймів-власників ми шукали в інших областях України, та їх надійно приховують бенефіціари брудного рекламного бізнесу. Наприклад, Сергій Янович.

“Він на комп’ютерах працює в Днепропетровске”.

Про нього давно не чули сусіди, він шукає роботу, й у той же час судиться з Дніпровською міськрадою, протестуючи проти демонтажу рекламних конструкцій.
У Дніпрі залишилось іще чимало рекламних бордів, які цікавлять Загіда Краснова. Щоб вберегти їх від демонтажу, “Громсила” то встановлює палатки, в яких збирають підписи, то диригує черговий мітинг.Підписуйтесь на наш телеграм-канал
Відео дня
Відео дня
Останні новини
Субота, 23 Жовтня
17:00 | Актуальні новини
Рятувальники Дніпропетровщини закликають захистити себе та своїх рідних - вакцинуватися
15:00 | Актуальні новини
На Дніпропетровщині врятували вагітну дівчину, яка залізла на дерево і не змогла спуститись
13:00 | Актуальні новини
На Дніпропетровщині поліцейські викрили 19 підпільних гральних закладів
12:00 | Актуальні новини
Два роки комплексної боротьби з амброзією у Дніпрі: які результати
11:00 | Актуальні новини
У Дніпрі на Європейській площі відновлюють бруківку
10:00 | Актуальні новини
Чи готовий Дніпро до опалювального сезону
09:00 | Актуальні новини
Підсумки року боротьби з амброзією у Дніпрі
07:47 | Актуальні новини
У Дніпрі за добу коронавірус діагностували у 702 людей
П’ятниця, 22 Жовтня
19:53 | Актуальні новини
100 днів з відкриття ринку землі: як працює нововведення
19:20 | Актуальні новини
Для Петропавлівського ліцею №2 зводять новий спортивний стадіон
19:00 | Актуальні новини
У Дніпрі оголосили лауреатів міських іменних премій у галузі музичного, образотворчого мистецтва і літератури
18:40 | Актуальні новини
Дмитро Січко: «Оптимізація вишів має відбуватися рівномірно»
18:20 | Актуальні новини
Держава повертає Коломойському кошти: яке рішення прийняв суд
18:00 | Актуальні новини
У Дніпрі відкрився ще один Центр масової вакцинації
17:40 | Актуальні новини
У Дніпрі правоохоронці вилучили гранату у нетверезого чоловіка
COVID-19 в Україні

Підтверджені випадки:

2 748 614 +23 229

Активні випадки:

315 433 +14 416

Вилікувалось:

2 369 695 +8 330

Померло:

63 486 +483

Дані МОЗ України. Оновлення: 23.10.2021

17:20 | Актуальні новини
У Дніпрі на вулиці Каверіна комунальники розчистили засмічену каналізацію
17:00 | Актуальні новини
На Дніпропетровщині визволили трирічну дитину, яка опинилась одна в зачиненій квартирі
16:40 | Актуальні новини
У Дніпрі врятували дворічного хлопчика, який проковтнув пружину від прищепки
16:20 | Актуальні новини
Як у Дніпрі збираються знизити вартість тепла
16:00 | Актуальні новини
Як проходить вакцинація проти ковіду у Дніпрі
15:40 | Актуальні новини
17 років гвалтував дітей та знімав на відео: у Дніпрі засудили чоловіка на 12 років за гратами
15:20 | Актуальні новини
Коломойський знов програв у суді щодо ПриватБанку
15:10 | Актуальні новини
Коли у Дніпрі школярі повернуться на навчання за парти
15:00 | Актуальні новини
У Дніпрі виявили нетверезого водія, який ледь не випав із припаркованої автівки
14:40 | Актуальні новини
У Дніпрі зіштовхнулися два легковики: один із них розвернуло від удару
14:20 | Актуальні новини
У Кам'янському затримали зловмисника, який стріляв в двох людей та викрав позашляховик BMW
14:00 | Актуальні новини
У Дніпрі на Набережній помітили величезну змію
Дивіться також
Рятувальники Дніпропетровщини закликають захистити себе та своїх рідних – вакцинуватися Рятувальники Дніпропетровщини закликають захистити себе та своїх рідних – вакцинуватися

Думаєте, хвороба десь далеко й ніколи не дістане вас? Ви помиляєтеся! COVID-19 – реальна загроза, яка забирає людські життя. Є лише один дієвий метод захистити ...

На Дніпропетровщині врятували вагітну дівчину, яка залізла на дерево і не змогла спуститись На Дніпропетровщині врятували вагітну дівчину, яка залізла на дерево і не змогла спуститись

Інцидент трапився 23 жовтня в Нікополі. Дівчина так і не змогла пояснити, навіщо туди залізла. Як повідомляють у ДСНС, о 10:34 на лінію порятунку повідомили, що на ...

На Дніпропетровщині поліцейські викрили 19 підпільних гральних закладів На Дніпропетровщині поліцейські викрили 19 підпільних гральних закладів

21 жовтня правоохоронці припинили роботу 19 гральних залів у Дніпрі та Кам’янському. Про це повідомляє пресслужба поліції. Зазначається, що слідчі виявили 11 залів з ...

Два роки комплексної боротьби з амброзією у Дніпрі: які результати Два роки комплексної боротьби з амброзією у Дніпрі: які результати

Боротьба з алергією триває увесь рік. І якщо для пацієнтів потрібно сходити до лікаря і дотримуватися його рекомендацій, то що повинна робити влада, щоб допомогти ...

У Дніпрі на Європейській площі відновлюють бруківку У Дніпрі на Європейській площі відновлюють бруківку

22 жовтня комунальники розпочали роботу з часткового відновлення пошкодженої тротуарної бруківки на Європейській площі для безпеки пішоходів та покращення ...

Чи готовий Дніпро до опалювального сезону Чи готовий Дніпро до опалювального сезону

Чому, коли оголошують старт опалювального сезону, батареї тепліють через кілька днів. Про це та про те, чому альтернативне опалення краще, говорили у програмі «Твій ...

Підсумки року боротьби з амброзією у Дніпрі Підсумки року боротьби з амброзією у Дніпрі

Вже багато сказано про негативний вплив пилку амброзії на здоров’я людини. До недавнього часу з цим шкідливим бур’яном на Дніпропетровщині боролися суто механічним ...

У Дніпрі за добу коронавірус діагностували у 702 людей У Дніпрі за добу коронавірус діагностували у 702 людей

Станом на ранок 22 жовтня у Дніпрі зареєстровано 71 853(+720) випадки захворюваності на коронавірус. Одужали 60 794 (+397) людини. Померли 2017 (+12) людей. ...

100 днів з відкриття ринку землі: як працює нововведення 100 днів з відкриття ринку землі: як працює нововведення

100 днів з відкриття ринку землі. Питання не на жарт сколихнуло українців. Політологи мають суперечливі думки, а фермери переживають за власне майно. Як працює ...

Для Петропавлівського ліцею №2 зводять новий спортивний стадіон Для Петропавлівського ліцею №2 зводять новий спортивний стадіон

Ще одне оновлення. У Петропавлівці з’явиться стадіон. Спортивне оновлення отримає ліцей №2. На декількох майданчиках діти зможуть займатись найпопулярнішими видами ...