Черговий по місту перевірив укриття за адресою вул. Бригадна, 1
У рамках чергування черговий по місту директор КП «Дніпроводоканал» Гамазинський Юрій перевірив укриття за адресою вул. Бригадна, 10. Укриття знаходиться в будівлі школи №10 за адресою вул. Бригадна, 10.
Приміщення укриття вміщає в собі до 240 осіб. В даному укритті облаштовано місця для сидіння, туалетні кімнати, медикаменти для надання невідкладної долікарської допомоги, шанцевий інструмент, вогнегасники, питна та технічна вода. Крім того, є додаткове аварійне освітлення (або у електромережі, або ліхтарі).
Укриття працює цілодобово, там завжди знаходяться відповідальні особи для того, щоб впустити до укриття усіх мешканців, які проживають біля комунального закладу, у випадку сигналу повітряної тривоги. Біля входу облаштоване місце для чергового, ним ведеться облік відвідувачів укриття.
Читайте також: Як створювати проєкти у громадах: новий освітній серіал від Дія.Освіта
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14_11-39-27-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14_11-38-24-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14_11-37-12-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14_11-36-18-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-14_11-35-32-900x675.jpg)