Черговий по місту перевірив укриття у школі
Директор департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради Андрій Пономарьов, який сьогодні, 16 червня є черговим по місту, перевірив укриття в КЗО «Середня загальноосвітня школа № 8» ДМР по вул. Прапорній, 23.
Тут є вентиляційна система, протипожежна сигналізація. Також укриття забезпечене електроживленням, штучним освітленням, системами водопроводу та каналізації, є 2 санвузли. Укриття обладнане місцями для сидіння та відпочинку, питною та технічною водою, засобами для надання медичної допомоги, шанцевим інструментом. Також тут є генератор
«Це найпростіше укриття – безпечне. В ньому можна розмістити 520 осіб», – додав Андрій Пономарьов.
Читайте також: Дніпро накрила сильна злива: як впоралися комунальні служби
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/06/o_1i0gba85q189d190r3hq118s1fc02h-830x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/06/o_1i0gba85qrmjelioi71q3prh32m-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/06/o_1i0gba85qfluchsoq410knos12f-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/06/o_1i0gba85q1h7e126ipq311521akb2l-900x675.jpeg)