Черговий по місту перевірив укриття
Сьогодні черговий по місту Дмитро Редька, заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту перевірив укриття некомунальної форми власності, яке обліковується в фонді захисних споруд міста. Дана захисна споруда належить одному з підприємств міста.
Черговий помітив, що стан в якому вона знаходиться, є занедбаний та цілком не придатний для укриття населення. Сховище підтоплене, необлаштоване як всередині, так і зовні.
Ще на початку повномасштабного вторгнення, міський голова звернувся до балансоутримувачів з проханням привести захисні споруди в належний стан та забезпечити їх роботу. Крім того, надсилали матеріали щодо не облаштованих захисних споруд до прокуратури з проханням спонукати балансоутримувачів привести до належного стану укриття.
Читайте також: У Дніпрі пройшли Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики Dnipro Diamonds Open Cup
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_11-12-40-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_11-11-53-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_11-11-17-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_11-10-36-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_11-09-33-1-900x675.jpg)