Черговий по місту перевірив найпростіше укриття у Дніпровській гімназії № 135
Сьогодні у рамках чергування черговий по місту, секретар міської ради Санжара Олександр Олександрович перевірив, як облаштовано найпростіше укриття у Дніпровській гімназія № 135 Дніпровської міської ради.
Укриття в гімназії складається з 2 приміщень і розраховані на 1007 людей, є відповідний акт від ДСНС. В укритті є запаси питної води, облаштовані місця для сидіння, є аптечка з необхідними ліками, вогнегасник.
У приміщенні є Wi-Fi, що дозволяє відвідувачам мати постійний доступ до мережі Інтернет. В приміщенні є санвузол, санітарна кімната, системами водопроводу та каналізації, шансовий інструмеент.
Біля входу облаштовується місце для чергового, ним ведеться облік відвідувачів укриття.
Укриття розраховане в навчальний час для учасників освітнього процесу, після завершення освітнього процесу укриття можуть відвідувати і мешканці.
Також сюди можуть приходити громадяни зі своїми домашніми улюбленцями, для них тут є окремий куточок.
Читайте також: Тепер містяни бачитимуть час прибуття міських автобусів. У Дніпрі вже встановили 15 модернізованих інформаційних табло
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/img_6211-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/img_6198-690x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/img_6201-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/img_6206-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/02/img_6209-900x675.jpeg)