Черговий по місту перевірив, як у Дніпрі дбають про комфорт пасажирів трамваїв та метро
Безпека має бути у всьому — і на трамвайних маршрутах, і в дніпровській підземці. Черговий по місту побував на місці ремонту трамвайного переїзду та у ремонтному цеху в депо метрополітену.
Робота йде повним ходом. Будівельники намагаються якнайшвидше завершити ремонт. Трамвайний переїзд на перехресті вулиць Київської та Мерзленка розташований в місці, де щодня їздить велика кількість транспорту.
Олег Савченко, начальник будівельної дільниці компанії-підрядника: «Була демонтована стара трамвайна колія і здана на брухт. На її місці уклали залізобетонну плиту та поклали широкосмугові дорожні плити».
Роботу трамваїв №15 планують відновити вже 28 липня, тому зараз все ретельно перевіряють.
Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР: «Зараз вже виконуються останні роботи. Виконуються випробування за допомогою рухомого складу, яким чином було укладено рейки. Вже готуються примикання асфальтування цього переїзду».
Останнє оновлення колії тут проводилося 26 років тому. Загальна протяжність замінених рейок – 224 м.
Черговий по місту відвідав і один з ремонтних цехів у депо метрополітену. Тут він перевірив, як ремонтують рухомий склад.
Олег Петрашак, старший майстер відділення капітального ремонту рухомого складу КП «Дніпровський метрополітен» ДМР: «У нас щас відбувається заміна полу в кабіні та салоні, дефектування механічного та електричного обладнання і заміна пластику».
Щоб приступити до ремонту, треба демонтувати обладнання з вагону. Потім обстежити і скласти всі необхідні акти. В одному з вагонів замінюють пошкоджений корозією метал на нові елементи та виконують латковий ремонт кузова.
Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР: «Вагон ремонтують від пробігу. Через те, що у нас метро доволі коротке і графік руху доволі рідкий, набігають вагони доволі небагато. Тобто в середньому такого ремонту потребують два вагони на рік».
Черговий містом перевірив укриття, розташоване на одній зі станцій метрополітену.
Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР: «Якщо звучить тривога, станція працює як укриття: відчиняються всі двері – організовано вільний доступ усіх бажаючих, хто хотів би спуститися до платформи станції».
На станціях є мобільний зв’язок та інтернет. Метрополітен надає безперешкодний доступ у нічний час для всіх. На станціях «Вокзальна» та «Покровська» залишають відкритими вагони поїздів для комфортного розміщення людей.
Читайте також: У Дніпрі підлітки на підбайку влетіли в авто: хлопці в лікарні