Черговий по місту перевірив дніпровське укриття
Сьогодні черговий по місту, Дмитро Редька, заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту, перевірив укриття в гімназії №58 за адресою вул. Василя Чапленка,1.
Найпростіше укриття розраховане на 125 осіб. Працює цілодобово. В час коли учнів немає, в приміщенні знаходиться адміністратор, в нічний час – сторож. Забезпечено 2-ма санвузолами, системою вентиляції та тепло-, водопостачання. Також забезпечено укриття водою. Окрім школярів, також приходять мешканці району.
«На наступній локації чергування відвідав найпростіше укриття. Побачив його функціонування та забезпеченння. Укриття цілком придатне для комфортного перебування в приміщенні, має все необхідне. Працює цілодобово», – зазначив Дмитро Редько, заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту.
Читайте також: Як у Дніпрі змінилася робота громадського транспорту?
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_13-00-21-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_12-59-48-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_12-58-37-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_12-57-52-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_12-56-25-1-900x675.jpg)