Борис Філатов відвідав навчальні стрільби тероборони Дніпропетровщини
7 грудня мер Дніпра Борис Філатов відвідав навчальні стрільби тероборони Дніпропетровщини, на яких бійці тренувалися збивати повітряні цілі. Про це повідомляють у Регіональному управлінні Сил територіальної оборони “Схід” ЗС України.
“Обороні повітряного простору зараз приділена особлива увага, саме тому в ході навчань військовослужбовці територіальної оборони відточували свою майстерність у знищенні повітряних цілей, які імітували ворожі БПЛА та ракети”, — йдеться в повідомленні.
Міський голова Дніпра Борис Філатов також відвідав тренування. Начальник управління, Герой України, полковник Олександр Зугравий привітав його з Днем місцевого самоврядування та подякував за внесок у розвиток обороноздатності східного форпосту України — міста Дніпра.
Читайте також: Низькі температури не впливають на роботу іранських дронів-камікадзе, — речник Повітряних сил ЗСУ
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 318496872_196707702889913_5568905514849453334_n-1013x675.jpg](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/318496872_196707702889913_5568905514849453334_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/318428319_196707849556565_2168231048070346751_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/318475449_196707659556584_4965832240596164448_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/318477071_196707709556579_1417253695522370240_n-1013x675.jpg)