Борис Філатов привітав працівників соціальної сфери Дніпра зі святом
День працівника соціальної сфери відзначають у першу неділю листопада. Цьогоріч це 6 листопада. Соцпрацівників Дніпра зі святом привітав міський голова Борис Філатов.
«Наші соціальні працівниці і працівники — справжня гордість Дніпра.
Мало хто з них пам’ятає, що таке повноцінний вихідний. Бо ще з часів пандемії всі вони працюють 24/7.
У лютому для них відкрився свій — соціальний фронт. Коли до Дніпра щодня прибували тисячі людей з охоплених вогнем і рашистською нечистю українських міст, вони знали, як діяти.
Пліч-о-пліч із лікарями і волонтерами вони продовжують робити все, аби ті, хто знайшов нову домівку в нашому місті, почувалися тут захищеними і потрібними. Так само, як всі дніпряни.
Дорослі у скрутному становищі, діти чи самотні літні люди — наші соцпрацівники знають, як знайти підхід, розрадити та підтримати. На ділі і просто добрим словом.
Зі святом, дорогі! Місто пишається вами!», – написав мер Дніпра.
Читайте також: У Дніпрі 6 листопада на деяких вулицях відключили воду: адреси
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313402205_691498165670770_2755853425321637858_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313426136_691498542337399_1546850006162798809_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/312524224_691498552337398_6590612386391173977_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/314629985_691498235670763_1380169506392626565_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/312280368_691498212337432_1251569720713690154_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/312308518_691498225670764_6418845400708809315_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/313431914_691498152337438_7875396674883430734_n-1200x675.jpg)