Борис Філатов прокоментував зачистку ЗСУ Лиману
Сьогодні, 1 жовтня, українські військові увійшли до Лиману Донецької області. Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував звільнення міста від російських окупантів.
«Лиман зачищають. Я сподіваюся, що Алла, Наташа, Василиса, Іван та маленький собака Джек будуть помщені. І товариші по службі В’ячеслава покажуть силу нашої помсти. Крим схвалює», – написав на своїй сторінці у Телеграм Борис Філатов.
Читайте також: Під час обстрілу на Харківщині загинула вагітна жінка та 13 дітей
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/c5504247-dd21-460c-ad09-e27fb550857f-386x662-1.jpg)