Боксерки з Дніпропетровщини здобули нагороди на юніорському чемпіонаті Європи
Вихованки Дніпропетровського фахового коледжу спорту вибороли медалі континентальної першості з боксу серед юніорів та юніорок, повідомили в обласній раді. Змагання проходили з 27 вересня по 4 жовтня в італійському місті Монтезільвано.
Анастасія Таран стала чемпіонкою Європи з боксу. Дівчина виборола золото у ваговій категорії до 75 кг. У фіналі наша спортсменка перемогла ірландку Мері Мак Донах з рахунком 4:1.
“Цією перемогою Анастасія підтвердила звання найсильнішої боксерки Європи у свієму віці, який дівчина завоювала у минулому 2021 році”, – розповів директор коледжу Михайло Лельчицький.
Ще одна вихованка спортивного коледжу Вікторія Щербина завоювала бронзову нагороду.
Читайте також: Дніпровські спортсменки посіли призові місця на чемпіонаті України з художньої гімнастики
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/e71204f8-64d8-417e-9281-b956da61db18-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/c4e16bb5-7d86-44f6-b7bd-f17daba0d7c3-960x768-1-844x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/917019f2-b8c5-4774-bcd0-8571085deab9-900x675.jpeg)