Бережемо свої традиції. У Дніпрі до Великодня відкрили виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Великодні кольори»
У Дніпрі до Великодня відкрили виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Великодні кольори». Це роботи 50 вихованців міських закладів позашкілля. Серед них і 10-річна Заріна.
«Я майже рік займаюся в гуртку бісероплетіння. Мені це подобається, це дійсно цікаво. Сьогодні на виставці декілька моїх робіт. Це прикраси – браслет та брелок. Вони зроблені в українському стилі. Мрію навчитись робити гердан (прикраса), це доволі складно», – поділилась Заріна.
«Сьогодні тут представлено більше 120 робіт. Декоративно-ужиткове мистецтво це те, що робиться своїми руками і ми бачимо, що в усі представлені роботи було вкладено душу. Ми хочемо популяризувати наші народні українські традиції, щоб люди більше про них знали. Такі заходи ми проводимо не вперше. Часто, поміж інших, їх відвідують і військовослужбовці та ВПО», – прокоментувала заступниця директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Тетяна Журова.
Ознайомитись з роботами можуть всі охочі до 3 травня включно за адресою: вул. Старокозацька, 40-Б. Вхід вільний.
Читайте також: Приїжджають насолоджуватись фонтанами з різних куточків області. У Дніпрі запустили 12 водограїв
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hsqbeustfba11h21jc28blgb2rp-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hsqbeusta3e1orleeqki91l0qrr-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hsqbeust1fvh1bplgcr2t41dcbs0-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hsqbeust6t18ogoq8g98d05s2-606x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hsqbeust12g9gip1ufpaovajirs-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1hsqbeust32c7a213nb10sv1j7ls3-1013x675.jpeg)