АЗОВ, KRAKEN, ТАМПЛІЄР. Дніпро: найкращі шеврони для ЗСУ!
Їх виготовлення відбувається в кілька етапів. Дизайнер розробляє макет, автоматизовані прилади заливають основу, а люди відшивають. Це все про створення шевронів та патчів. Дніпровське підприємство стало найкращим в Україні з виготовлення патріотичної фурнітури.
Владислав Бобров охоче водить нас по своєму підприємству. Чоловік виготовляє шеврони та патчі. Сьогодні ми разом дізнаємось, з чого складається процес створення патріотичної фурнітури.
Шеврон — це нашивка, що зазвичай має форму щита або гасла. Вони використовуються для позначення звань, рангів або приналежності до певних організацій. А от патч — це нашивка, що часто має вишитий або аплікаційний дизайн.
Після підготовки матриці ми переходимо в наступний цех – у таємну кімнату, де відбувається процес відлиття основи у форми.
Робота дуже точна. Найменша помилка призводить до переробки виробу.
Далі на готовий виріб пришивається липучка. Хоч і працюють люди, але все автоматизовано.
Усі готові шеврони та патчі потрапляють на склад готової продукції.
Підприємство працює з 2022 року. Для створення фурнітури задіяно півсотні людей. Виробництво співпрацює з мілітарі ком’юніті, магазинами та особисто з спецпідрозділами та батальйонами.
Раніше були звичайні однотипні шеврони, втім зараз пішла хвиля креативу.
“Перші замовники – це знаєш, коли ти відкриваєш тільки замовлення, а потім приходить клієнт, який замовляє у тебе там одразу 100 патчів і ти такий думаєш, блін нічого собі 100 патчів, крутяк да, але зараз ми виготовляємо тиражі по 1000 по 2000 по 5000 штук, тобто ми розвиваємось”, – розповідає власник компанії «Brand Element» Владислав Бобров.
Наразі підприємство розвивається і мріє про розширення команди. Тож чекають усіх бажаючих працювати над створенням патріотичних шевронів та патчів.
Читайте також: У Дніпрі проводять ремонти у будинках ОСББ та ЖБК: черговий по місту перевірив, як проходять роботи