fbpx

Вівторок, 2 Червня, 2026, 02:13:58

weather-icon
˚C

У Дніпрі встановили «лежачих поліцейських» та видалили аварійне дерево: Громрада інформує

12.09.2024, 9:40

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 66 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги. До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.

Головне за день:

Безпечний Дніпро

У Дніпрі щодня виконують заявки громадян.

На вулиці Добробатів встановили «лежачих поліцейських» та видалили аварійне дерево.

Добробатів, 3.

«Звертаємось до Вас за допомогою. Потрібно прибрати сухе аварійне дерево на дорозі поряд з алеєю. Територія колишнього кафе на балансі Укрзалізниці», – написала у Телеграм Чат Корбана – ТЧК дніпрянка Наталія.

«Дуже потрібний «лежачий поліцейський». У нас дитячий майданчик, а у дворі дорога, якою їдуть зі швидкістю 50, а то й 60 кілометрів на годину. На жаль, немає тротуару для пішоходів. Будемо дуже вдячні і діти теж», – додала Наталя.

Наразі лежачі поліцейські вже встановлені, а дерево видалено.

«Хочу подякувати за вашу працю. Нам у дворі встановили «лежачі поліцейські» та прибрали аварійне дерево», – пише Наталія.

За роботи дякуємо Департаменту транспорту, КП “Транспортна інфраструктура міста” та КП “Міськзеленбуд”!

Світло:

Просп. Богдана Хмельницького, 162: підтягнути дроти.

У Вас перетягнули лінію зовнішнього освітлення. Працювало КП “Міськсвітло”.

Набережна Перемоги, 48: стрибки напруги (170 – 250 вольт), полагодити введення до будинку.

У Вас будинок ЖБК. Ваше звернення направлено до компанії ДТЕК для вжиття заходів щодо відновлення безперебійного електропостачання будинку.

Також співробітники департаменту самоорганізації населення зв’язалися з головою та дійшли згоди на співфінансування щодо ремонту електрощитової будинку.

Вода:

Безлісна, 2: прорив труби по вулиці.

Нині вода подається.

Генерала Пушкіна, 53: тече вода по вулиці.

Протікання усунуто. Виконають ремонт.

Денисова, 34: тече вода з-під землі.

Старобєльська, 13: тече вода з-під землі.

Протікання усунуть.

Макарова, 18-а, б: вода заливає трамвайні рейки.

Будівельників – Алана Шепарда: тече вода по вулиці.

Протікання усунуто.

Просп. Слобожанський, 19: низький тиск води.

Ваші мережі обстежать, тиск на введенні заміряють, за підсумками вживуть заходів.

За всіма адресами роботи будуть проводити працівники КП “Дніпроводоканал”.

Каналізація:

Базавлуцька, 101: засмічення каналізації.

Ваше звернення передано до підрядної організації. Прочистять.

Квартальна, 36: провалилися колодязі.

Ваші колодязі обстежать 12 – 13 вересня, за підсумками ухвалять рішення.

Бульвар Платонова, 26: накрити колодязь.

Це кабельний колодязь зв’язку. Ваше звернення направлено до інспекції з питань благоустрою міста: зобов’язати власників накрити люк.

Зливова каналізація:

Крута Балка, 40-42: прочистити жолоби.

Водовідвідний лоток почистять до кінця цього року. Працюватиме відділ гідроспоруд КП “УРЕА”.

Міські школи:

Школа 93: задушливо в укритті.

Тут додадуть припливну вентиляцію, орієнтовно у жовтні.

Сміття:

Просп. Слобожанський, 111-а: вивезти сміття.

Вивезуть сьогодні, 12 вересня. Працюватиме ТОВ “Екологія Д”.

Донецьке Шосе, 144-148: вивезти сміття.

Панікахи, 75: вивезти великогабаритне сміття.

Тополя 2, будинок 37: вивезти великогабаритне сміття.

Тополя 2, будинок 41: вивезти великогабаритне сміття.

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних вивезти побутове та великогабаритне сміття та привести території до належного санітарного стану.

Любецька: встановити сміттєвий бак.

Філософська, 1: замінити бак, перенести місце для баків.

Юридична, 3: додати баки.

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних упорядкувати місця збору сміття і, при необхідності, додати або замінити сміттєві баки в заявлених місцях.

Писаржевського, 14: прибрати територію.

Ваше звернення направлено до адміністрації Соборного району та інспекції з питань благоустрою міста: зобов’язати відповідальних прибрати та навести лад на зазначеній території.

ЖКГ:

Просп. Мануйлівський, 3: закласти тріщину, полагодити відкіс.

За «маяками» спостерігатимуть протягом місяця, потім за результатами зроблять такі кроки. Працює КП “Жилсервіс 5”.

Орловська, 24: замінити вікна у під’їзді.

Вікна в під’їздах цілі, але через тривалу експлуатацію потребують заміни на металопластикові. Роботи включені до планів ремонтних робіт на 2025 рік за умови погашення заборгованості. На 01.09.2024 р. заборгованість мешканців будинку перед підприємством становить 96 823,87 грн., при місячному нарахуванні 16 560,89 грн., повідомляє КП “Жилсервіс 5”.

Січеславська Набережна, 17-а: тече дах, падає стеля.

Поточний ремонт покрівлі буде здійснено до 15 вересня, якщо дозволить погода.

Тополя 2, будинок 12: зробити вимощення.

Включено до планів ремонтних робіт на 2025 рік.

Тополя 2, будинок 35: поміняти крани перекриття стояка.

Ваш стояк буде обстежено сьогодні, 12 вересня.

Пров. Екіпажний, 3: оновити вантажний ліфт, засклити балкони, полагодити пожежні сходи.

Будинок обстежать 12-13 вересня, за підсумками ухвалять рішення.

Вуличне освітлення:

Вул. Богдана Хмельницького, 22, 24: не світять ліхтарі.

Просп. Івана Мазепи, 45: не світять ліхтарі.

Пров. Ялицевий, 7: не світять ліхтарі.

Тут освітлення працює у частковому режимі.

Бульвар Слави, 19, 20: не світять ліхтарі.

Соломії Крушельницької, 4: наскільки можна ввімкнути ліхтар.

Роботу світильника відновили.

Галини Мазепи, 65, 63: не світять ліхтарі.

Генерала Пушкіна 38 – Катерини Мессарош: не світять ліхтарі.

Роботу освітлення частково відновили.

За всіма адресами роботи проводили працівники КП “Міськсвітло”.

Аварійні дерева:

Академіка Янгеля, 21: викорчувати пень.

Викорчують.

Просп. Мануйлівський, 21: аварійні дерева.

Ваше звернення направлене до Адміністрації АНД району.

Прапорна, 3-к: аварійне дерево.

У Вас видалять 1 дерево, терміни робіт визначать після підписання дефектного акту. Омолодять ще 2 дерева, зроблять восени-взимку.

Пров. Фестивальний, 1: дерево впало.

Прибрали.

За всіма адресами роботи будуть проводити працівники КП “Міськзеленбуд”.

Дороги, тротуари, двори:

Чорноліська, 28-а: вода розмиває ґрунт вздовж бордюрів.

Ваше звернення передано до дорожньої служби. Бордюр встановлять.

Дніпряни дякують:

«Дякую, світло є! Вул. Старобєльська», – пише дніпрянка Олена.

«Дякую, все зробили… хлопці працювали майже до темряви. Дуже дякую за роботу. Артилерійська, 63», – пишуть мешканці. Тут усунули протікання.

«Тополя 3, будинок 31. Дякую дуже , освітлення є, мешканці дуже задоволені», – пише дніпрянка Марина.

«Дякую, швидко зреагували. Світло є. Хлопцям величезна подяка. Пров. Покришкіна», – пише дніпрянка Лара.

«Бердянська 7, тиск води відновлено, сподіваємося, що це не тимчасово, дякую!» – пише дніпрянка Ірина.

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  

(095) 816-39-11  

(093) 261-32-25 

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82  

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Читайте також: З вечора та до ранку росіяни обстрілювали Нікопольщину з артилерії та БпЛА

Telegram
Відео дня
Відео дня
Останні новини
Понеділок, 01 Червня
22:12 | Актуальні новини
У Дніпрі створили першу дівочу футбольну команду спортивної школи з ігрових видів спорту «Олімпійські резерви»
21:41 | Актуальні новини
Мер Кельна Торстен Бурместер відвідав Дніпро
21:11 | Актуальні новини
«Це надзвичайно важливо для сімей, які шукають допомоги та потребують професійних порад», — дніпрянка про успішну роботу служби раннього втручання, якій сьогодні 5 років
20:31 | Актуальні новини
Виступи, вікторини та допомога ЗСУ. У Дніпрі завершення навчального року відзначили яскравим дійством «Палац збирає друзів»
19:52 | Актуальні новини
«Ми прагнемо створити безпечний простір, де кожна дитина зможе розкрити свої таланти, отримати яскраві враження від літа, знайти нових друзів та заняття до душі», — представниця мерії Дніпра про відкриття літніх майданчиків у позашкіллі
19:11 | Актуальні новини
Дніпро — мішень для ударів! рф обирає великі об'єкти!
Дивіться також
У Дніпрі презентували першу дівочу футбольну команду міської спортивної школи У Дніпрі створили першу дівочу футбольну команду спортивної школи з ігрових видів спорту «Олімпійські резерви»

У Дніпрі презентували дівочу футбольну команду спортивної школи з ігрових видів спорту Дніпровської міської ради. До складу команди увійшли дівчата різного віку, які ...

Мер Кельна Торстен Бурместер відвідав Дніпро Мер Кельна Торстен Бурместер відвідав Дніпро

До Дніпра завітав мер Кельна Торстен Бурместер. Він став першим серед очільників міст-побратимів, хто особисто приїхав до прифронтового регіону під час великої ...

У Дніпрі відзначили 5-річчя служби раннього втручання: допомогу отримали понад 200 родин - 01.06.2026 «Це надзвичайно важливо для сімей, які шукають допомоги та потребують професійних порад», — дніпрянка про успішну роботу служби раннього втручання, якій сьогодні 5 років

У Дніпрі відзначили п’яту річницю роботи відділення «Служба раннього втручання» Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра». Упродовж цього часу фахівці ...

У Дніпрі завершення навчального року відзначили яскравим дійством «Палац збирає друзів» Виступи, вікторини та допомога ЗСУ. У Дніпрі завершення навчального року відзначили яскравим дійством «Палац збирає друзів»

У Дніпрі завершення навчального року в «Міському палаці дітей та молоді» відзначили яскравим дійством «Палац збирає друзів». Для дітей та їхніх батьків підготували ...

У Дніпрі відкрили літні майданчики для дітей працюють 18 локацій «Ми прагнемо створити безпечний простір, де кожна дитина зможе розкрити свої таланти, отримати яскраві враження від літа, знайти нових друзів та заняття до душі», — представниця мерії Дніпра про відкриття літніх майданчиків у позашкіллі

У закладах позашкільної освіти Дніпра розпочали роботу літні майданчики для дітей та молоді. Так на відкритому просторі «Дитячо-молодіжного центру «Творчі» яскраво ...

Дніпро мішень для ударів Дніпро — мішень для ударів! рф обирає великі об’єкти!

російські війська продовжують атакувати Дніпро, завдаючи ударів по великих цивільних об’єктах. Черговою ціллю стало відділення та термінал «Нової пошти», де ...

Понад 40 атак за добу на Дніпропетровщині поранені двоє людей пошкоджені будинки та навчальні заклади Понад 40 атак за добу: на Дніпропетровщині поранені двоє людей, пошкоджені будинки та навчальні заклади

Протягом доби російські війська понад 40 разів атакували Дніпропетровську область безпілотниками, артилерією та авіабомбами. Внаслідок ударів поранення отримали двоє ...

Кінологи Нацгвардії показали як тренують своїх службових псів Діка та Ассо «Пес по очах розуміє команди!» — Олександр, кінолог

Бельгійська вівчарка із двома освітами та команди німецькою! Кінологи 31 бригади ім. генерал-майора Олександра Радієвського НГУ показали як тренують своїх службових ...

У Дніпрі для безпеки та комфорту мешканців продовжують модернізувати та встановлювати нові підйомники - 01.06.2026 У Дніпрі для безпеки та комфорту мешканців продовжують модернізувати та встановлювати нові підйомники

У Дніпрі для безпеки та комфорту мешканців продовжують модернізувати та встановлювати нові підйомники. Так у багатоквартирному будинку № 30 на вул. Олександра ...

У Кривому Розі викрили наркоугруповання з 10 осіб збували альфа PVP мефедрон і канабіс У Кривому Розі викрили наркоугруповання з 10 осіб: збували альфа-PVP, мефедрон і канабіс

Правоохоронці викрили у Кривому Розі організовану групу, яка займалася збутом наркотичних і психотропних речовин через «закладки» та особисті зустрічі. За даними ...