Авантюра чи хайп? Що стоїть за безкоштовним татуюванням для ТікТоку
У ТікТоці шаленої популярності набрало відео в якому дівчина з Дніпра просто неба пропонує перехожим набити татуювання, але є один нюанс. Наші журналісти зустрілися з дівчиною аби разом зняти подібний ТікТок, але щось пішло не по плану.
Анастасія – маркетолог з червоним дипломом, але зараз працює у сфері краси.
Майстерка перманентного макіяжу і за сумісництвом – мастриня з міні-тату. Стрімко стала відомою завдяки відео у ТікТоці. У ролику, який набрав 3 мільйони переглядів, дівчина пропонувала дніпрянам зробити безкоштовне тату. Єдиний нюанс — всліпу.
Джеймс Кук – перша людина, яка привезла в Європу таке поняття як «Тату», він вжив його у звіті про навколосвітню подорож ще в 1773 році.
«Взагалі мене підтолкнули мої клієнти ми коли робили їм перманент вони там показували якусь свою татуїровку, ой а ти можеш мені довести лінію, щось зробити або зробити точки, або сердечко я коли ще не закінчила курси робила їм пігментом для межріснічкі, точки на пальцях та сердечки, а потім я закінчила курси та почала працювати для клієнтів.» – каже Анастасія Чеботаренко, б’юті-майстриня.
Анастасія каже, охочих потрапити на зйомку відео для тік-току багато. Бо авантюрні та стресові ситуації додають фарб в життя звичайних людей.
Читайте також: Вірити чи ні: як створюють прогноз погоди дніпровські метеорологи