Атаки по Дніпру та області: одна людина загинула, 12 поранені
російські війська понад 40 разів атакували три райони Дніпропетровської області. Є загиблий та поранені, зафіксовані руйнування і пожежі. Про це повідомили в ДніпроОВА.
російські війська здійснили масовану атаку на Дніпропетровщину — під ударами опинилися одразу три райони області. Загалом зафіксовано понад 40 обстрілів із застосуванням безпілотників, артилерії та авіабомб.
Унаслідок атак одна людина загинула, ще 12 дістали поранень.
У Дніпровському районі та самому Дніпрі виникли пожежі, які рятувальники оперативно ліквідували. В обласному центрі постраждали четверо людей. 54-річну жінку госпіталізували у стані середньої тяжкості. Чоловіки 28, 29 і 49 років лікуватимуться амбулаторно.
У Дніпровському районі поранення дістала 63-річна жінка — її також госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Найбільше постраждала Нікопольщина. Під ворожим вогнем опинилися Нікополь, а також Покровська, Червоногригорівська, Марганецька та Мирівська громади. Там пошкоджені станція техобслуговування, приватні будинки та автомобілі. Загинув чоловік, ще шестеро людей дістали поранень. Двоє з них — чоловіки 28 і 50 років — перебувають у лікарні у стані середньої тяжкості, інші лікуються амбулаторно.
У Синельниківському районі також є постраждалі. Поранень дістали 64-річний чоловік та 65-річна жінка. Обох ушпиталили, їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
- Атаки по Дніпру та області: одна людина загинула, 12 поранені
- Атаки по Дніпру та області: одна людина загинула, 12 поранені










