Захищаючи Україну, загинув кам’янчанин Олексій Коляда
9 вересня в лікарні Кам’янського зупинилось серце солдата ЗСУ Олексія Коляди. Чоловіку було 43 роки. Про гірку втрату повідомили у пресслужбі Кам’янської міської ради.
Олексій Коляда народився 14 жовтня 1980 року. У 1998 році закінчив СПТУ-24. Проходив строкову військову службу у 1998-2000 роках. Упродовж 2014-2015 років був учасником АТО. З перших днів повномасштабної війни боронив українську землю від посягань російських окупантів.
У нього залишилися мати і сестра.
Поховали воїна на кладовищі по вул. Весняна на Соцмісті м. Кам’янського.
Читайте також: На фронті загинув солдат із Синельниково Віктор Денисюк
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/09/376410867_640611688153409_7342956114687297489_n-618x675.jpg)