fbpx

Четвер, 12 Лютого, 2026, 15:12:59

weather-icon
˚C

За добу Громадська рада обробила 110 звернень дніпрян

11.04.2024, 9:40

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 110 звернень. Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на Гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги. Мерія Дніпра на чолі з Борисом Філатовим роблять усе можливе, аби оперативно та якісно вирішувати проблеми містян. Жорсткий управлінський контроль дозволяє скоригувати діяльність влади на всіх рівнях на забезпечення ефективного вирішення всіх питань з якими звертаються дніпряни.

Головне за день. 

Світло у всі двори!

У Дніпрі продовжують встановлювати та повертати вуличне освітлення за заявками містян.

– На проспекті Науки освітлено подвір’я.

Просп. Науки, 153.

«Позаду майданчик для баскетболу, довкола горить лише один ліхтар, біля сміттєвих баків увечері темрява. Чи можна там зробити освітлення?» – написала дніпрянка Анастасія.

 Тут встановили: 1 опору, 2 кронштейни, 2 світильники, протягнули 35 метрів дротів.

«У середу за заявкою поставили два стовпи та освітлили темну ділянку. Дуже дякую!» – пише Анастасія.

– На Тополі-1 замінили світильник.

Тополя-1, будинок 3.

«Можна залишити заявку щодо встановлення світильника у дворі: Тополя-1, будинок 3, біля 5-го під’їзду світильник не працює», – написала дніпрянка Олена.

Тут замінили один світильник.

«Дякую. У середу відремонтували світильник у дворі на Тополі-1, будинок 3. Кілька днів тому подана заявка і світильник уже замінили. Дякую за оперативність», – пише Олена.

За роботи дякуємо КП «Міськсвітло».

Безпечний Дніпро.

У Дніпрі продовжують видаляти аварійні дерева за заявками містян.

На Аудиторній видалили аварійні дерева.

Аудиторна, 28-Б, 28-В.

«Зробили заявку на обрізання дерев, будь ласка, хоча б аварійні. Висять обламані гілки, які будь-якої миті можуть обламатися, це на дитячих майданчиках. У нас багато дітей, та ще із сусідніх будинків приходять. Дуже дякую Вам за освітлення на цих майданчиках, але гілки…», – написала дніпрянка Ніна.

Тут потрібно видалити  8 аварійних дерев. Роботи вже тривають. Також восени-взимку тут обріжуть та омолодять ще 57 дерев.

«Аудиторна, 28-Б. У нас почали зрізати занедбані аварійні дерева. Дякую, що почули, може дочекаємось стоянку на цьому місці, не буде звалища та бомжатника. Ще раз дякую Вам, Геннадію, і вашій команді», – пише Ніна.

За роботи дякуємо КП «Міськзеленбуд».

Комфортний Дніпро.

На проспекті Поля розширили тротуар та поставили пандус.

Просп. Олександра Поля, 106.

«Аптека “Не хворій” у торці прибудови встановила конструкцію, схожу на підйомник для інвалідних візків – чудово, якби не одне “але”. Підйомник перекрив вузьку доріжку між будинками №106 та №108, якою активно користуються жителі. Тепер, щоб нею пройти, потрібно або зістрибнути з півметрового бордюру, або на нього заскочити/залізти/заповзти», – написала дніпрянка Людмила.

Звернення було направлено до КП “Управління контролю за благоустроєм міста” (КП «Благоустрій»).

На виконання припису КП «Благоустрій» наразі тут проведено роботи щодо розширення тротуару для забезпечення вільного проходу пішоходам.

Тротуар уже розширено.

Крім того, тут також встановлено пандус для можливості проходу маломобільних груп населення.

За роботи дякуємо КП «Благоустрій» та аптеку.

Світло.

– Академіка Янгеля, 21: висока напруга (250 – 255 вольт).

– Просп. Богдана Хмельницького, 46: висока напруга (250 вольт і вище)

КП «Жилсервіс-5» повідомляє, що неодноразово спілкувався з приватною енергетичною компанією ЦЕК з приводу цієї проблеми, яка має місце за багатьма адресами. ЦЕК відповів, що зараз закуповує значну частину електроенергії у Європі, де стандартна напруга 230 вольтів. Допускається відхилення до 10% в обидві сторони.

ЦЕК працює над усуненням цієї проблеми.

– Далекосхідна: висока напруга (247-254 вольти).

– Просп. Науки, 100: висока напруга (245 та вище).

Ваші звернення направлені до компанії ДТЕК.

Вода.

– Батумська,  2, 4, Старочумацька, 11: відремонтувати колонки.

Відремонтують.

– Просп. Дмитра Яворницького (Старгород): протікання води з колодязя.

Протікання усунено.

– Просп. Слобожанський, 15-А: відремонтувати засувку.

Заміна засувки вже в плані робіт, вона вимагатиме відключення води на лівому березі, тому її заміну проведуть спільно з іншими подібними роботами.

Точнішу дату повідомлять пізніше, після погодження.

За всіма адресами – роботи КП «Дніпроводоканал».

Каналізація.

– Просп. Дмитра Яворницького – Столярова: накрити колодязь.

Це колодязь зв’язку. Ваше звернення направлено до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати власника накрити колодязь.

– Травнева: засмічення каналізації не усунуто.

Прочищення каналізації продовжується. Працює КП «Дніпроводоканал».

– Семафорна, 31: каналізація продовжує текти.

У Вас каналізація належить підприємству залізниці. Ваше звернення направлене до Лівобережної адміністрації міста.

– Тополя-3, будинок 55: забилася каналізація.

У вівторок, 9 квітня, тут працювала аварійна служба. Протікань із комунікацій у підвальному приміщенні не виявлено. Перевірили герметичність з’єднань, розтрубів каналізаційної мережі. Інженерні комунікації працюють. Є залишки після зупинки дворової каналізації, але води замало для відкачування.

Сміття.

– Просп. Олександра Поля, 42-А: прибрати сміття на території.

Ваше звернення направлене до адміністрації Центрального району міста. Територію приберуть.

– Просп. Олександра Поля, 62: вивезти сміття.

– Каспійська, 13: прибрати звалище гілок.

– Київська – Проектна: прибрати сміття.

– Просп. Мануйлівський, 73: прибрати стихійне сміттєзвалище.

– Петра Калнишевського, 9, 58 та  Квітки Цісик, 3: вивезти сміттєзвалища, прибрати територію.

– Петра Калнишевського, 14: додати баки, вивезти звалище великогабаритного сміття, засипати яму.

– Тополя-3, будинок 54: прибрати звалище гілок.

– Яскрава, 17 – 13: вивезти сміття.

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних вивезти сміття та прибрати території.

– Просп. Слобожанський, 104: прибрати сміття на території, вивезти звалище гілок.

Ваше звернення направлене до департаменту житлового господарства: зобов’язати відповідальних вивезти сміття та прибрати територію.

– Тополя-3, поряд школа №137: прибрати сміття на території.

Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати відповідальних вивезти сміття та прибрати територію.

ЖКГ.

– Пров. Орлівський, 8: відремонтувати покрівлю.

У Вас будинок ОСББ, його обслуговує приватна компанія. Ваше звернення направлене до департаменту самоорганізації населення, з головою зв’яжуться та запропонують співфінансування.

– Просп. Слобожанський, 108: утеплити будинок.

Фасад та покрівлю гуртожитку утеплять цього року.

– Степана Бандери, 8-А: лопаються стояки.

Аварійну ситуацію усунуть. Працюватиме КП «Жилсервіс-5».

Дороги, тротуари, двори.

– Довжок, 12: провалився ґрунт.

Ваше звернення направлене до комунальних служб для з’ясування причин провалу та його усунення.

– Європейська, 13: просідання асфальту.

Ваше звернення передано до дорожньої служби. Проблему усунуть.

– Мусліма Магомаєва, 1-А: провал асфальту на тротуарі.

Ваше звернення передано до КП «Управління контролю за благоустроєм»: зобов’язати відповідальних усунути провал.

Містяни дякують.

«Вул. Європейська. Дякую Вам велике за вирішення нашої проблеми! Усе культурно з’ясували, тепер сміттєві баки встановлені неподалік наших будинків», – пишуть жителі. Тут доступ до баків виявився перекритим будівництвом.

«Велика подяка за прибирання на вулиці Кам’янська, 32 та Мазепи, 54», – пише дніпрянка Люда.

«Осіння, 11, дякую за дерева. Прибрали швидко, дякую за чистоту після прибирання», – пише дніпрянка Олена.

«Вам пише та сама дніпрянка Галина, яка подавала заявку на прибирання кладовища на Клочко-6. Хочу висловити подяку за оперативну реакцію на моє звернення. Окрема подяка Олексію Володимировичу, з яким спілкувалася особисто. Роботи справді розпочали, роботи багато, хлопці комунальники молодці. Давайте поважати їхню працю та прибирати, як цивілізовані люди», – пише дніпрянка Галина.

«Павла Чубинського, 7. Каналізація. Дякую. Бачив, як прочищали. Дуже оперативно відреагували», – пише дніпрянин Олександр.

 «Читаю Ваші звіти про виконану роботу, звернення наших городян, Ваше реагування на їхні прохання та питання, не перестаю дивуватися. Які Ви молодці! Вами залишається тільки пишатися та дякувати Вам за Вашу роботу. Вас і всю Вашу команду – Ви найкращі, дякую Вам!», – пише дніпрянка Ірина.

Заявки щодо комунальних та інших проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:   

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25   

(063) 402-79-56   

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Читайте також: Атака дронами та артилерією: як минула ніч на Дніпропетровщині

Telegram
Дивіться також
Сили оборони уразили Ухтинський НПЗ на території рф - 12.02.2026 Сили оборони уразили Ухтинський НПЗ у Комі: на заводі «Лукойлу» спалахнула пожежа

У межах системних заходів зі зниження воєнно-економічного потенціалу росії підрозділи Служби безпеки України продовжують завдавати вогневих ударів по важливих ...

Мер Дніпра підтримав українського скелетоніста, якого усунули з Олімпіади-2026 - 12.02.2026 Мер Дніпра підтримав українського скелетоніста, якого усунули з Олімпіади-2026

Мер Дніпра Борис Філатов висловив підтримку українському скелетоністу Владиславу Гераскевичу, якого дискваліфікували перед першим заїздом Олімпіади-2026. Причиною ...

Лякав гранатою через кохану: у Дніпрі затримали 40-річного чоловіка - 12.02.2026 Лякав гранатою через кохану: у Дніпрі затримали 40-річного чоловіка

У Дніпрі 40-річний чоловік влаштував конфлікт через ревнощі та погрожував підірвати співмешканця своєї знайомої гранатою, повідомили в пресслужбі ГУНП у ...

Кредити до 10 млн грн на генератори обговорили на «Діалозі влади та бізнесу» - 12.02.2026 Безвідсотковий кредит до 10 млн грн на енергообладнання: підприємців області познайомили з новою урядовою ініціативою

Відбулася чергова зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Цього разу на порядку денному – нова урядова ініціатива. За нею можна отримати ...

На Дніпропетровщині посадовець селищної ради попався на хабарі - 12.02.2026 На Дніпропетровщині посадовець селищної ради попався на хабарі: 1000 доларів за дозвіл на торгівлю

У Дніпропетровській області поліція викрила посадовця селищної ради, який намагався отримати хабар, повідомили в пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області. За ...

Вибуховою хвилею перекосило будинок: як подружжя у Дніпрі дивом вижило під час масованого обстрілу - 12.02.2026 Вибуховою хвилею перекосило будинок: як подружжя у Дніпрі дивом вижило під час масованого обстрілу

Унаслідок сьогоднішньої ворожої атаки в одному з районів Дніпра постраждав приватний будинок і гараж місцевої мешканки Ірини. Попри руйнування, жінка та її чоловік ...

Сили ППО знешкодили 16 ракет та 197 ворожих БпЛА - 12.02.2026 Сили ППО знешкодили 16 ракет та 197 ворожих БпЛА

У ніч на 12 лютого (з 18:00 11 лютого) противник атакував 24 балістичними ракетами Іскандер-М/С-300 із Брянської, Воронезької, Ростовської обл. – рф, ТОТ Криму, ...

4 поранених, серед них – діти: вночі ворог масовано атакував Дніпро і район ракетами та безпілотниками - 12.02.2026 4 поранених, серед них – діти: вночі ворог масовано атакував Дніпро і район ракетами та безпілотниками, — ОВА

Четверо поранених, серед них – діти. Вночі ворог масовано атакував Дніпро і район ракетами та безпілотниками, повідомили в обласній військовій адміністрації. У місті ...

В області понад 100 ветеранів отримали гранти на відкриття та розвиток бізнесу за програмою «Власна справа» - 11.02.2026 В області понад 100 ветеранів отримали гранти на відкриття та розвиток бізнесу за програмою «Власна справа»

За час дії програми «Власна справа» понад 100 учасників бойових дій з області отримали гранти на відкриття або розвиток бізнесу. Окрім того, вони можуть скористатися ...

Графіки відключення світла для Дніпра та області на 12 лютого від ДТЕК - 11.02 2026 Графіки відключення світла для Дніпра та області на 12 лютого від ДТЕК

Завтра, 12 лютого, у більшості регіонів України, включно з Дніпропетровською областю, будуть застосовуватись масштабні обмеження електропостачання. Як повідомляє ...