З трьома товаришами прагнемо потрапити до однієї бригади – дніпрянин Микита про свій вибір на користь Гвардії наступу
Дніпрянин Микита прийшов до одного з ЦНАПів Дніпра. Дізнався, що тут можна записатися до Гвардії наступу. Хлопець нині визначається із бригадою. Разом із трьома товаришами прагне потрапити до одного формування, аби пліч-о-пліч звільняти країну від окупанта. Нині вибір на користь Нацгвардії. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Гвардія наступу – це вісім бригад, які підсилять Збройні сили України у майбутньому наступі. Шість з них у складі Нацгвардії. Серед них і «Рубіж». Саме сюди прагне потрапити 21-річний дніпрянин.
«Зупинився на четвертій бригаді оперативного призначення. Це елітний підрозділ. Працюватиме за стандартами НАТО та із сучасним озброєнням, – пояснює Микита. – Візьму із собою ще трьох товаришів і повернуся. Прагнемо потрапити до одного формування. Головна наша мета – це кришити ворога».
За освітою хлопець психолог. Нині навчається ще й на працівника соціальної сфери. Водночас із початком повномасштабної війни Микита пройшов підготовку із тактичної медицини. Оволодів і стрілецькою майстерністю.
«Підтримує у цьому намірі мене і декан навчального закладу. Батько каже – прийме будь-яке моє рішення. Проти тільки мама, але хто ж захищатиме країну! Ніхто крім нас», – резюмує Микита.
У ЦНАПах таким як Микита пояснюють процедуру відбору до бригад Гвардії наступу. Якщо доброволець визначився, йому допомагають із заповненням анкети.
«Ми первинна ланка відбору. Інформуємо про порядок проходження служби у наших підрозділах. Після заповнення кандидатом заяви, направляємо його на медкомісію. Після – перевірка фізичної та інтелектуальної готовності добровольця», – каже спеціаліст-поліграфолог відділення психологічного забезпечення Центрального територіального управління Нацгвардії України Наталія Воронова.
Вона додала, приходять в основному чоловіки і кожен з них прагне захищати країну, бути причетними до історії, яка твориться зараз.
Записатися до Гвардії наступу можна не тільки через ЦНАПи, а й онлайн.
Читайте також: Як працює Пункт незламності в школі № 5 у Дніпрі