Ворог тричі за день обстрiляв Нiкопольський район, – ОВА
Агресор не припиняє знущатися над Нікопольщиною. За сьогоднішній день обстріляв район тричі. З важкої артилерії вдарив по Марганецькій та Мирівській громадах, повідомили в обласній військовій адміністрації.
Найбільше дісталося Марганцю. Там ворожі снаряди обірвали лінію електропередач, яка живить насосну станцію. Без води лишилися 35 тисяч родин. На цю годину водопостачання вже відновлене.
Пошкоджені й з десяток приватних будинків та господарських споруд, автомобіль, газопровід.
Решту уражених територій ще обстежують рятувальники та встановлюють наслідки атак.
Читайте також: У Дніпрі провели панахиду за загиблими на Перемозі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/191b4438-c11b-4054-9284-76cfd1dc7386-6-1060x675.jpeg)