Водіїв Дніпра просять якомога швидше залишити автошляхи, аби не заважати роботі спецтехніки
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради звертається до автовласників з наполегливим проханням сьогодні якомога швидше залишити вулиці, аби не заважати руху спецтехніки, що ліквідує наслідки негоди.
Також велике прохання, 9-го грудня без нагальної потреби не виїжджати в місто на власному транспорті і користуватися громадським транспортом. Це допоможе швидше впоратися з ожеледдю та повернутися до звичного життя.
Читайте також: Як комунальники усувають наслідки негоди в Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/12/318558469_514045474084162_762472765995434957_n.jpg)