fbpx

Неділя, 9 Серпня, 2026, 02:11:46

weather-icon
˚C

Вода, опалення, транспорт: оперативна інформація щодо роботи комунальників Дніпра на 18:00 

03.02.2023, 18:15

Дефіцит в енергосистемі майже не змінився і є суттєвим. Про це повідомляють НЕК Укренерго.

За інформацією енергетиків сьогодні було підключено два блоки на теплових електростанціях, натомість один виведено в аварійний ремонт. Напередодні ворог піддав масованим артилерійським обстрілам енергетичну інфраструктуру в Харківській, Херсонській, Сумській, Запорізькій, Донецькій областях.

На сьогодні наявний обсяг виробленої електроенергії розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення.

Діють стабілізаційні графіки погодинних відключень. Окрім того, залишається ризик екстрених відключень через критичну ситуацію в енергетичній системі країни та можливе суттєве перевищення ліміту протягом доби.

Велике прохання до дніпрян помірно користуватися електроенергію, вмикати енергоємні прилади по черзі, особливо у вечірній час.

Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах через перевантаження та зберегти світло у вашому та сусідніх будинках.

З графіками стабілізаційних відключень можна познайомитись на сайтах приватних енергетичних компаній за цими посиланнями:

Станом на 18:00 у місті працюють всі підвищувальні насосні станції (ПНС) і забезпечують стабільне постачання води в оселі городян.

На тепер працюють всі котельні КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують ці теплопостачальні підприємства.

У КП «Теплоенерго» станом на 18:00 всі котельні та тепло-розподільчі пункти (ТРП) в роботі, окрім знеструмлених приватними енергетичними компаніями двох будинкових котелень по вул. Тероборони (колишня Молодогвардійська). Тимчасово без опалення 9 будинків.

Загалом у найбільшому у Дніпрі теплопостачальному підприємстві від початку сьогоднішньої доби була мінімальна кількість відключення електроенергії приватними енергетичними компаніями на короткий час.

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» сьогодні працювали за 26 заявок містян щодо ліквідації засмічень на мережах водовідведення.

Зокрема, триває прочистка каналізаційного колектору по вул. Воскресенська, 4. В роботах задіяні: бригада з ремонту каналізаційних споруд та дві одиниці спеціальної техніки.

Також аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» все ще працюють на 10 об’єктах за зверненнями про пошкодження мереж водопостачання.

Зокрема, комунальники продовжують роботи з ліквідації аварії по вул. Яна Гуса, 36, тимчасово перекрито водопостачання будинкам № 1 – 50.

Також у зв’язку з проведенням аварійних робіт припинено водопостачання вулиць:

  • вул. Онезька;
  • вул. Сподівань;
  • вул. Інгульська;
  • вул. Балхаська;
  • вул. Робесп’єра;
  • вул. Незламна, 184-393.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» працюють і по просп. Героїв,21а припинено водопостачання по просп.Героїв, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35,37.

А ще сьогодні йдуть аварійні роботи по пров. Вербицького, 47, припинено водопостачання пров. Вербицького.

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби якнайшвидше завершити роботи і відновити подачу води протягом дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11
(093) 261-32-25
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

За дорученням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі продовжують працювати два Штаби прийому громадян, які стали жертвами російського терору.

Один знаходиться неподалік зруйнованого 14 січня будинку в приміщенні НВК № 66 по просп. Героїв, 3, другий відкрито у будівлі адміністрації Соборного району на пл. Шевченка, 7.

Вони працюють за таким графіком:

  • понеділок-п’ятниця з 8 до 20 години;
  • субота – з 8 до 15 години;
  • неділя – вихідний.

Звернувшись до Штабу мешканці зруйнованого будинку можуть отримати такі послуги:

  • подати документи на отримання матеріальної допомоги для відшкодування збитків, завданих майну;
  • подати документи на отримання матеріальної допомоги на лікування постраждалим особам;
  • подати документи на отримання матеріальної допомоги сім’ям загиблих;
  • відновити втрачений або пошкоджений паспорт громадянина України;
  • отримати свідоцтво про смерть загиблого;
  • отримати нотаріальні послуги;
  • отримати QR- код на грошову допомогу від ВПП ООН.

Там заяви на допомогу від постраждалих приймають:

  • працівники департаменту соціальної політики міськради;
  • спеціалісти адміністрації Соборного району;
  • представники ЦНАПУ;
  • працівники Пенсійного фонду;
  • співробітники РАЦС;
  • працівники міграційної служби;
  • нотаріус.

Телефони для консультацій:

(068) 913-46-88
(095) 415-18-54 – департамент соціальної політики
(068) 557-34-19.

За завданням міського голови Бориса Філатова у 3 закладах освіти відкриті пункти для тимчасового прихистку мешканців зруйнованого будинку. Вони знаходяться за адресами:

  • НВК № 111, вул. Набережна Перемоги, 138.
  • НВК № 130, просп. Героїв, 38 Центр;
  • Центр «Штурм», вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9.

Заклад «Штурм» (вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9)сьогодні останній день працює як гуманітарний центр, де постраждалі від ракетного удару можуть отримати:

  • ковдри, подушки, постіль;
  • рушники та засоби гігієни;
  • верхній одяг та теплі речі (як для дорослих, так і для дітей);
  • продукти харчування.

З 04.02.2023 на базі «Штурму» буде діяти Пункт Незламності.

ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ТА ІНФРАСТУКТУРИ

Сьогодні працівники КП “Дніпроводоканал” відпрацювали 52 заявки з Контакт-центру повʼязаних з водопостачанням та водовідведенням.

Працівники КП «Міськзеленбуд» обрізали висоторізом гілля на 656 деревах та виконали видалення порослі на площі понад 4000 м кв.. Також комунальники обрізали та омолодили 52 дерева.

Працівники КП «Міськсвітло» оглянули та перевірили на працездатність 126 світильників та 120 метрів повітряної лінії. Окрім цього сьогодні було замінено на нові 11 світильників, 11 кронштейнів кронштейнів та 340 метрів повітряної лінії.

ДЕПАРТАМЕНТ ТРАНСПОРТУ ТА ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Співробітники КП «Дніпровський електротранспорт» сьогодні протягом дня виконали поточний ремонт 2 трамвайних вагонів та 2 тролейбусів. Відремонтовано 5 рейкових стиків. Замінено 16 колійних тяг. Очищено 80 стрілочних переводів. Виконано поточний ремонт 1500 метрів контактної мережі. Замінено 1 кронштейн контактної мережі тролейбуса. Проведено профілактичні ремонти на 3 тягових підстанціях.

КП «Дніпровський метрополітен» сьогодні виконало технічне обслуговування 18 вагонів. Здійснено щоденне технічне обслуговування 9 ескалаторів, а також капітальний ремонт 1 ескалатора на станції «Проспект Свободи». Виконано міжремонтне обслуговування розподільчих мереж та світильників освітлення тунелю між станціями «Заводська» та «Металургів». Проведено поточний ремонт обладнання на підстанції станції «Покровська».

КП «Транспортна інфраструктура міста» виконало ремонт 3 світлофорних об’єктів. Також було проведено техобслуговування 7 дорожніх знаків та встановлення 4 дорожніх знаків.

Інспекція з питань контролю за паркуванням виписала 619 штрафів та евакуювала 55 авто через перешкоджання руху іншим учасникам дорожнього руху. Також було надано відповіді на 13 звернень громадян.

ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА

До міської аварійної служби, що опікується багатоквартирними будинками міста, надійшло 28 заявок стосовно аварійних ситуацій у будинках.
Виконано:

  • ремонт систем холодного водопостачання – у 9 будинках;
  • ремонт каналізаційної системи – у 15 будинках;
  • ремонт системи центрального опалення – у 4 будинках.

Також було проведено планові роботи у житлових будинках, такі як заміна сантехнічних та електричних систем, а саме:

  • прочистка системи каналізації – у 17 будинках;
  • заміна труб опалення – у 3 будинках;
  • заміна труб холодного водопостачання – у 6 будинках;
  • заміна запобіжників та електропроводки – у 6 будинках.

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Співробітниками департаменту соціальної політики сьогодні було надано 1402 консультації за напрямом діяльності підрозділу.

Опрацьовано 93 звернення на гарячу лінію.

Опрацьовано 89 звернень стосовно надання матеріальної допомоги дніпрянам, які опинилися в складних життєвих обставинах..

Відділом щодо надання транспортних послуг “Соціальне таксі”- перевезено 3 особи з інвалідністю, 1 зарахований на облік. Всього перебуває на обліку 736 осіб з інвалідністю.

Здійснено 5 виїздів мобільної бригади в родини, члени яких потерпіли від домашнього насильства.

ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ

Сьогодні ще в одній школі міста відкрито Пункт Незламності за адресою вул. Коробова, 3-Д . Він розрахований до 500 осіб.

В усіх Пунктах облаштовано ігрові зони для дітей, куточки матері та дитини, куточки для відвідувачів з домашніми тваринами, місця для приготування гарячих напоїв, підзарядки гаджетів та санітарні кімнати, встановлено генератори.

Пункти Незламності Дніпра оснащено миючими засобами та санітарно-гігієнічними товарами , забезпечені цукром в стіках, чаєм в пакетиках та кавою в стіках.

Нагадаємо, сьогодні у Дніпрі уже кілька разів лунала сирена. У разі повітряної тривоги прослідуйте в укриття чи дотримуйтеся правила двох стін. У разі потреби звертайтеся до Пунктів Незламності. Їх адреси можна знайти на мапі: https://nezlamnist.gov.ua
Завчасно визначте місце розташування найближчого до вашої оселі.
Всім тихого вечора. Будьте пильні.

Читайте також: У Дніпрі проінспектували котельню на лівому березі

Telegram
Відео дня
Відео дня
Останні новини
Дивіться також
На Дніпропетровщині «Білі янголи» з третьої спроби евакуювали мешканців двох прифронтових сіл - 08.08.2026 На Дніпропетровщині «Білі янголи» з третьої спроби евакуювали мешканців двох прифронтових сіл

Мешканці прифронтових сіл Веселе та Преображенка Межівської громади Синельниківського району до останнього залишалися вдома. Однак через постійні атаки російських ...

У дитячо-молодіжному центрі «Творчі» триває масштабна підготовка до занять - 08.08.2026 «Продовжуємо створювати безпечні, сучасні та комфортні умови»: у дитячо-молодіжному центрі «Творчі» триває масштабна підготовка до занять

У комунальному закладі позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «Творчі» Дніпровської міської ради триває активна підготовка до нового 2026–2027 навчального ...

Двоє людей загинули, ще двоє – поранені: понад 40 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини - 08.08.2026 Двоє людей загинули, ще двоє – поранені: понад 40 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини

Сьогодні, 8 серпня, понад 40 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини безпілотниками, артилерією та авіабомбами, повідомили в обласній військовій ...

На Дніпропетровщині внаслідок ворожих атак загинули двоє людей, ще двоє дістали поранення: розпочато провадження - 08.08.2026 На Дніпропетровщині внаслідок ворожих атак загинули двоє людей, ще двоє дістали поранення: розпочато провадження

8 серпня близько 13:30 російські війська обстріляли Нікополь із артилерії. Під удар потрапили пасажирський автобус та заклади освіти. Унаслідок атаки загинула ...

Молоді Дніпропетровщини, яка має бізнес-ідею або прагне розвинути власну справу, ПРООН пропонує пройти навчання - 08.08.2026 Молоді Дніпропетровщини, яка має бізнес-ідею або прагне розвинути власну справу, ПРООН пропонує пройти навчання

ПРООН запрошує молодь Дніпропетровщини від 18 до 35 років пройти тренінг з розвитку підприємницьких навичок. Він для тих, хто має бізнес-ідею або прагне ...

Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно пройти КТ та МРТ за Програмою медичних гарантій - 08.08.2026 Мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно пройти КТ та МРТ за Програмою медичних гарантій

Мешканці Дніпропетровщини можуть безоплатно пройти обстеження за допомогою комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії за Програмою медичних гарантій. Про ...

Сили оборони уразили два російські НПЗ та пост технічного спостереження в Чорному морі - 08.08.2026 Сили оборони уразили два російські НПЗ та пост технічного спостереження в Чорному морі

У ніч на 8 серпня Сили оборони уразили Ільський та Сизранський НПЗ і пост спостереження на буровій установці «Сиваш». Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ. ...

Троє загиблих та семеро постраждалих: поліція показала наслідки атак на Дніпропетровщині - 08.08.2026 Троє загиблих та семеро постраждалих: поліція показала наслідки атак на Дніпропетровщині

Поліція Дніпропетровщини задокументувала наслідки воєнних злочинів окупантів: загинули троє людей, ще семеро постраждали. Про це повідомили у пресслужбі поліції ...

росія атакувала Україну 151 дроном і шістьма ракетами: ППО знешкодила 135 БпЛА - 08.08.2026 росія атакувала Україну 151 дроном і шістьма ракетами: ППО знешкодила 135 БпЛА

У ніч на 8 серпня Сили ППО збили або подавили 135 ворожих БпЛА. Про це повідомили у Повітряних силах ЗСУ. Із 18:00 7 серпня противник атакував Україну шістьма ...

Понад 10 разів ворог атакував Дніпропетровщину: одна людина дістала поранень - 08.08.2026 Понад 10 разів ворог атакував Дніпропетровщину: одна людина дістала поранень

Одна людина дістала поранень. Понад 10 разів ворог атакував шість районів області безпілотниками. Про це повідомили в ОВА. Під масованим ударом був Дніпровський ...