«Візерунок Перемоги»: у Дніпрі відбувся традиційний забіг у вишиванках
У Дніпрі в Тунельній балці відбувся забіг у вишиванках «Візерунок Перемоги». Захід присвятили Дню вишиванки. В змаганнях взяли участь близько 200 дніпрян, бігли як дорослі, так і діти.
«В нас є різні дистанції, для чоловіків це 10 та 4 кілометри, для жінок 8 та 2, для дітей 200 та 400 метрів. Всі учасники отримують круті подарунки, а переможці дистанцій – ще й гільзи з артилерії, прикрашені петриківським розписом, за це дякуємо художній школі», – розповів начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов.
Вперше бере участь у забігу Ірина. Дівчина обрала дистанцію 2 кілометри, каже, що вирішила брати участь, адже сподобалось, що захід приурочений до Дня вишиванки: «Я готувалась, для себе бігаю 5 кілометрів, тож з 2-ма, я думаю, впораюсь. Мети перемогти немає, хочу отримати задоволення».
Читайте також: Чистота довкола: мешканці будинку проспект Героїв, 43 провели суботник
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0v6k1v21ekndis1o3f1vai64u2u-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0v6k1v215fo30r6fj8h6j834-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0v6k1v1104c6drkho1s721l9u2s-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h0v6k1v27h412fs5p3172p10of36-1013x675.jpg)