У парках Дніпра триває підготовка до літа: прибирають, обрізають кущі та прокладають нові доріжки замість аварійних
Парк Зелени Гай у Дніпрі готують до літнього сезону. Прибирають, обрізають кущі, замінюють аварійні елементи благоустрою. Наприклад, у зоні альтанок облаштовують пішохідні доріжки за допомогою георешіток.
«Вони мають форму чарунок й зроблені з бетону. Засипаємо у порожнини землю та засіюємо траву. Люди спокійно зможуть прогулюватися ними. Крім екологічності, такі доріжки мають довгий строк експлуатації. Вони прийшли на заміну старим дерев’яним, які вже були аварійними», — розповів Іван Яловий, заступник директора з благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міськради.
Також кипить робота із заміни дерев’яних доріжок в іншій частині парку.
«Попередні були геть зношеними та небезпечними для людей. Для більш довгострокової експлуатації укладають їх не просто на землю, а на підстилку – дренаж та пластикові труби. Тобто вони не псуватимуться від вологи довгий час. Уже на початку літа містяни та гості Дніпра зможуть насолоджуватися прогулянкою новими доріжками», — уточнив Іван Яловий.
Не забувають і про обрізання кущів, чистять лотки для водовідведення від суцвіть, які летять з дерев. Підрізали і ягідний тис — топіарні фігури, які мають форму песиків.
«Постійно працівники парку прибирають тут. Доглядають за зеленими насадженнями. Я ще застала цей парк дитиною, коли щодня ходила на тренування з бадмінтону. Геть страшний був. А нині – сама прогулююсь і моя донька полюбляє цю локацію. Святкувала в альтанці парку свій день народження. Дякую за таку красу», — сказала дніпрянка Валентина Аулова.
«Я тут часто буваю, дуже чисто. Це одне з найулюбленіших місць для прогулянки», — додав місцевий мешканець Сергій.
А у парку Глоби теж йдуть роботи. Тут розташований найбільший міський розарій. У ньому квітнуть близько півтори тисячі кущів різноманітних сортів троянд.
«Нині квітник у розпалі цвітіння. Неймовірна фотозона! Для підтримки такої краси працівники КП «Міська інфраструктура» проводять низку робіт: обробляють від шкідників, прополюють. Якщо треба, додають спеціальні біодобрива (кореневе підживлення, — ред.). Йде регулярний полив. Закликаємо охочих сфотографуватися серед розарію — дбайливо ставитися до квітів. Щоб троянди радували якомога довше своїм гарним виглядом дніпрян та гостей міста!» — підсумувала Любов Чадіна, начальниця служби благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради.
Читайте також: Понад 60 світлофорів не працюють у Дніпрі через планові відключення електроенергії