У Кривому Розі п’яний на легковику протаранив «швидку»
У Кривому Розі бригада швидкої допомоги здійснювала міжлікарняне перевезення хворих з медичним супроводом. В цей час п’яний водій легковика протаранив їх автівку. Про це повідомив керівник Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф ДОР Радій Шевченко.
У крові 32-річного водія легковика Hyundai виявилось 1,8 проміле алкоголю.
У результаті зіткнення постраждали троє з бригади «швидкої». Молодша медична сестра отримала забій м’яких тканин голови, фельдшер — забій грудної клітини, передньої черевної стінки зліва, водій — забій лівого плечового суглоба.
Читайте також: Рано-вранці ворог накрив вогнем Марганецьку громаду.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/333892148_600251631584463_7724529203741227408_n-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/333468287_977458883421727_4168789331805270499_n-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/333245542_149308274702476_425839777179415563_n.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/333644872_619487336689094_5662458083873875958_n.jpg)