У Дніпровському районі рятувальники ліквідували пожежу в трансформаторі
Сьогодні, 19-го січня на одній з вулиць селища Південне Новоолександрівської сільської територіальної громади горів трансформатор. За викликом одразу було направлено дніпровських вогнеборців. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
По прибуттю рятувальників до місця події встановлено, що вогнем охоплений окремо розташований трансформатор. Пожежу локалізували о 16:44 та ліквідували о 17:03.
Внаслідок події загиблих та травмованих немає.
Читайте також: Тренер з Дніпра врятував свого вихованця зі зруйнованого будинку на ж/м Перемога
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_1-8-1010x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_2-4-1016x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_3-1-1014x675.jpg)