У Дніпровському музеї проходить показ стрічки «Олесь Гончар. Слово як зброя»
20.10.2022, 18:50
ця стаття містить відео
У Дніпровському музеї проходить показ стрічки «Олесь Гончар. Слово як зброя». Прем’єра стрічки мала відбутися 24 лютого 2022 року, проте, через повномасштабне вторгнення її відмінили. У квітні режисерка Катерина Стрельчено вирушила зі стрічкою в тур Європою. Покази пройшли у 15 країнах світу.
На вилучені кошти Катерина придбала три позашляховики та передала їх одному з батальйонів «Української добровольчої армії». Наразі режисерка відкрила збір грошей на рації для військових, тож на показах можна донатити.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-20_18-29-56-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-20_18-30-10-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/photo_2022-10-20_18-30-23-900x675.jpg)