У Дніпрі військовим передали необхідну на полі бою техніку
Сьогодні, 20 липня, черговий по місту заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Дніпровської міськради Костянтин Цепенніков перевірив виконання доручення міського голови щодо реалізації муніципальної програми сприяння територіальній обороні Дніпра.
У рамках чергування захисникам з 1 механізованого батальйону 3 окремої штурмової бригади для виконання бойових завдань від міста було передано необхідну на полі бою техніку:
- 3 квадрокоптери з тепловізором;
- 10 комплектів квадрокоптерів Mavic 3 Enterprise із додатковим комплектом акумуляторів для зарядження;
- 10 ноутбуків.
На сьогодні це ті засоби, які є витратними, але рятують життя нашим бійцям та значно допомагають виконувати завдання.
Читайте також: Співпраця Дніпра та IT Dnipro Community: військових навчатимуть керувати FPV-дронами
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_16-18-22-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_16-18-13-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-20_16-18-03-903x675.jpg)