У Дніпрі відзначили День Гідності та Свободи
21 листопада, у День Гідності та Свободи, представники міської та обласної влади, духовенства, правоохоронних органів та рятувальники поклали квіти до пам’ятного монумента на алеї Героїв. Вони вшанували усіх загиблих на Майдані, а також захисників, що полягли, захищаючи Україну.
«Сьогодні весь світ знає про незламність та стійкість українців, бажання волі, свободи. Свого часу нашу гідність та свободу намагались руками проросійської влади в Україні зломити та змінити хід історії та вибір, який зробив український народ. Але в них нічого не вийшло і не вийде сьогодні. І ми пам?ятаємо кожного героя, який віддав своє життя за свободу, тих, хто стояв на Майдані, а потім пішов до лав Збройних сил відстоювати свободу та незалежність України. Честь, слава та вічна пам?ять кожному герою», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.
Читайте також: Захищаючи країну, загинув мешканець Криворіжжя Алім Рокитянський
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq5pvf4oa1ql1nlt1uacq.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq5v4dm13k1fuqojemcl.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq51j0616pk1skc3se2j2cn.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq51or61t2stq419ci42gcm.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq5fcr12gf1o201600ao5cr.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq55te8311dnive16phct.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq51n7e1bqqsi7i0jpvacu.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1gict8rq5a16ke31cns1mnpe05cv.jpg)