У Дніпрі триває поточний ремонт сходів пішохідного мосту на Монастирський острів
Наразі роботи завершені на 50%. Черговий по місту – Олексій Самілик – директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради проінспектував хід робіт.
Дерев’яні сходи, споруджені ще у 2006 році, кожного року потребували заміни, тому цього року було обрано композитний матеріал для їхнього ремонту, що подовжить експлуатацію.
Після демонтажу старих сходів розпочнуться роботи з очищення та фарбування металевих конструкцій.
Загальна площа сходів близько 180 м2.
Читайте також: Реанімобіль, рефрижератор, медобладнання: волонтери привезли допомогу лікарям.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_18-01-34-508x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_18-01-42-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_18-01-52-508x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_18-01-57-508x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_18-02-04-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-21_18-15-21-900x675.jpg)